Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szoptatástól lehetnek olyan...

A szoptatástól lehetnek olyan hormonjaim, hogy folyton melegem van és izzadok?

Figyelt kérdés
Ha hidegben vagyok még akkor is melegem van. Már nagyon zavar, éjszaka is felkelek szoptatni, ülök egy helyben, folyik rólam a víz, és úgy érzem, mintha 40 fok lenne. 21-22 fok szokott lenni a lakásban. Most 5 hónapos a kislányom.

2013. márc. 1. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Dettó. Első gyerkőcnél is így volt, most is - szintén 5 hós kislány.
2013. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül. A fiamnál nem volt ennyire durva a helyzet, de most nagyon zavar. Vajon meddig tart ez? Amíg szoptatok végig ez lesz?
2013. márc. 3. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem minden hajnalban pólót kellett cserélnem az elején, amikor felkeltem szoptatni, mert szabályosan állt a vízben. Mostanra kicsit gyengült, de így is mindig melegem van, párom mondja h inkább hűvös van. Pedig inkább fázós típus vagyok, úgyhogy biztos van benne valami. Szerintem azért lassan elmúlik ahogy egyre kevesebbet szoptat az ember. 3 hónapos kisfiús
2013. márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!