Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok. Még nem...

15 éves lány vagyok. Még nem menstruálok. A legjobban az zavar h nincsenek melleim egyátalán, nincsen valamilyen természetes szer ami beindíthatná a hormonjaim. És nincsenek valamilyen jelek amiből tudok következtetni, h mondjuk félév múlva megjön?

Figyelt kérdés
légyszi ne jöjjetek azzal h ne aggódjak, várjak még...mert már 4 éve várok és én most akarok éni...
2009. máj. 29. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
hú az szerintem már elég baj ha 15 éves vagy és még nem menstruáltál.Szerintem SÜRGŐSEN keress fel egy nőgyógyászt vagy menj el a háziorvoshoz de szerintem ezt már sokkal hamarább meg kellett volna tenned.Sajnos nem tudok olyan szert ami beindítani de szerintem azt az orvos majd felírja neked vagy megmondja mit kell tenned.
2009. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Szija.. én 14 vok és most jött meg pár napja először.. már hallottam olyanról akinek csak 16 éves korában jött meg.. szóval nem vagy kivételes eset. De azért menj el orvoshoz, hogy kiderüljön, alapból későn jön-e meg neked, vagy vmi betegség van, ami késlelteti, mert akk azt mihamarabb kezelni kell!
2009. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

nem az a baj,hogy még nem menstruál.Nagyobb baj az,hogy még melle sem nő.Ugyanis ha mell elkezdett nőni,utána fog megjönni a lánynak!Szerintem beszélj anyuddal és menj el orvoshoz!

14/L

2009. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idősen még abszolút semmiféle jelei sincsenek (mellek, szőrzet, fehérfolyás), akkor tényleg orvoshoz kellene fordulni, mert valószínűleg valami hormonális problémád van. igaz, hogy van, akinek csak 16 évesen jön meg, de akkor általában a családjában is hasonló a tendencia. (ha elmész orvoshoz, az semmiképp sem árthat)
2009. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

engemet miért pontoztak le ??Nem írtam hülyeséget és mégis

0 % ra pontoztak le.Köszönöm kedves kérdező és akik lepontoztak ezt vártam a helyes válaszért.:( :( :( :( :( :(

2009. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nogyogyasznal vervizsgalatbol meg tudjak nezni a hormonszintedet, es eldonthetik, kell-e kapnod valamit, vagy eleg varni.

Nekem 16 evesen jott meg, viszont mellem 13 eves koromra kialakultak, illetve szorosodes, magassag.

A jo hir az, hogy a te problemadon konnyebb segiteni. Sokkal nagyobb baj, ha egy kislany 8 evesen kezd menstrualni es megallni a novekedesben.

Maganrendelesre is menj, ha ugy erezned, nem vettek komolyan.

2020. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia! A falumban van nem egy olyan nő akiknek 18 éves korukban jött meg először és mindnek van gyereke, van amelyiknek 3 is.

Tényleg ne aggódj mert attól még rosszabb lesz.


Keress fel egy nőgyógyászt mert az is elképzelhető hogy van valami problémád. De az is lehet hogy te ilyen vagy.

2020. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!