Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti hány évesen használ...

Lányok, ti hány évesen használtatok először tampont?

Figyelt kérdés

Már egy éve megvan a menstruációm, és elég sok a vérzésem. Járok tornázni is, és akkor állandóan idegeskedek, hogy nem-e ázok át. Gondoltam, hogy tampont használnék ilyenkor, de félek tőle. Ti mit ajánlotok?

14/l



2013. márc. 1. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Én sporttagozatos gimibe jártam, ott természetes volt a tamponhasználat. Tizennégy múltam kicsivel, mikor elkezdtem.
2013. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
13 (:
2013. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
69%
Szerintem jobban jársz a tamponnal,arról nem is beszélve hogy higiénikusabb is mint a betét.Nem kell rögtön a legnagyobb mérettel kezdened,erre vannak kitalálva a mini tamponok.Annyit még tudok segíteni,hogy ne legyen gond a felhelyezésnél,hogy ha gyorsan csinálod,akkor nem lesz annyira kellemetlen érzés.Ha azonban így is aggódsz az átázástól még mellé tisztasági ill. intimbetét is tehetsz:) Rem. tudtam neked segíteni egy kicsit.:)
2013. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
2013. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kinga1995 ***** válasza:
55%
14 :-)
2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
64%
Csak rá kell jönni,hogy told minnél feljebb,mert akkor már tényleg nem érzed... Én csak tampont használom kb 13-14 éves korom óta
2013. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
100000 ugyan ilyen kérdést tesznek fel évente.
2013. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kinga1995 ***** válasza:
63%

És?! Nem volt kedve visszakeresni. Válaszolj neki, vagy ne írj semmit!

Am ne félj tőle! Elsőre bénázni fog, nekem is kábé öt-tíz perc volt, mire felment. Elsőre kis gyomor is kell hozzá :-D

Aztán az első tamponos havizás végére már egészen belejössz, egy-két alkalom után pedig vcsukott szemmel tíz másodperc alatt cseréled. :-D Nekem is most éppen megvan, ma suliban is szünetben pikk-pakk cseréltem egyet, kézfertőtlenítéssel volt az egész egy perc, még egy cigi is belefért utána xD

Tanulmányozd át a papírját, kérj tanácsot anyudtól/nővéredtől/bnőtől. Akár tőlem is személyesen (privibe). Minden lány meg tudja tanulni, hidd el! :-)

2013. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek! :) (kivéve a 18:19-esnek)
2013. márc. 1. 20:42
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Én addig nem tudtam feltenni amig szűz voltam. Sok lány van igy, van akinek meg simán megy.
2013. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!