Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már cikis történeted...

Volt már cikis történeted betét, tampon, gyanta vagy borotva vásárlásakor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D Milyen cikis történet sülhetne ki ebből? Erre már kíváncsi vagyok :)
2009. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

aha. tampont vettem és a pénztáros megkérdezte (hülyén nézve, de poénosan) : neked lesz?

22/F

2009. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem óvszerrel volt. Beálltam a sorba, megkértem az eladót, hogy nyissa már kinekem a lerácsozott részt, ahol ez van. Ő meg felordított a másik társának az áruház másik végébe, hogy keresse már a meg a kulcsot, majd meglett kinyitotta, kivettem a csomagot, visszazárta. Addog állt a sor, persze tele öreg nénikkel meg gyerekekkel.
2009. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

borotvahabot akartam venni, a pénztáros meg nem akarta engedni hogy megvegyem. mert hogy kicsi vagyok hozzá meg anyám tuti nem tudja, meg ilyen duma. közben ez nincs is korhoz kötve. és az egész bolt lesett. én meg mondtam neki, valahogy így:

kabd be te hülye szőrös kurv.a! remélem kibas.znak holnap! és szépen távoztam. nehogymár 16 évesen ne vehessek borotvahabot... utána anya visszament és beleírta a panaszkönyvbe. amit csak úgy kapott meg, hogy az igazgatóhoz kellett mennie. illetve ez is hosszú sztori

ez elég ciki? :D

és azóta nem járok abba a boltba

2009. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát valamire ilyesmire gondoltam. De szerintem ezekből is sülhetnek ki cikis sztorik:D
2009. szept. 11. 18:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem ma volt, amikor a patikába megakartam venni a hüvelykúpot amit a doktor írt fel.. próbáltam úgy csinálni mintha mondjuk neocitránt vennék.. de lebuktam mert hangosan elkezdte kérdezgetni hogy tudom hogy hogyan kell használni?? meg hogy VÉLETLENÜL SE szájon át vegyem be...

hát egy picit égett az arcom miközben mögöttem állt a sor...

nekem ciki volt.. te mit gondolsz? :D

2009. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát ekem is ciki lenne szerintem :D
2009. szept. 11. 19:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én sokáig utáltam ilyen dolgokat venni. én kb 12 éves voltam amikor anyám átküldött magának betétért, ráadásul mivel már 3 gyereke volt persze, hogy super extrát, valami 5 cseppeset. és a pénztáros miért is ne egy helyes 20on akárhányéves srác legyen...

na ez tök ciki volt......

2009. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cikis inkább érdekes: vattát akartam venni körömlakklemosáshoz a helyi kisboltban mire az eladó: vatta nincs csak betét van:))))
2009. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:D
2009. szept. 11. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!