Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen baromira "kényelme...

Miért ilyen baromira "kényelmetlen" tampont használnom?

Figyelt kérdés

Mindig betétem használtam/használok,mert nem vérzem sohasem túlságosan,még a csúcs napokon is max. 3-4-szer kell cserélnem azt is.Éjjel sem áztam át még soha...

Néha-napján megpróbálkoztam feltenni tampont,de nagyon kényelmetlen volt,pedig mindent a használati útmutató szerint csináltam.Sokan mondják,hogy nem is érzik (pedig szűzek),de nekem mindig eléggé fáj és szúr,pl. ha leülök.

Tényleg csak akkor teszem fel,ha valami olyan eget rengető dolgot kell csinálni (pl. most volt szalagvató tánc,feltettem egy minit,de nem kellett volna,nem is volt annyi).


Jó a betét is akkor? Vagy mitől lehet ez a dolog,hogy folyton szurkál,még a mini is először? Vagy akkor nem is kell,hogy tampont használjak,ha belőlem soha nem dől a vér?


2013. márc. 2. 16:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A betétet meg észre se veszem,soha.

Amúgy 19 éves vagyok.

2013. márc. 2. 16:11
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert gyenge a vérzésed. A tampon nem csak a vért szívja fel, hanem a hüvelynyálkahártyáján lévő kis nedvességet is.

[link]

2013. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a tampont azt gyakran kell amúgy cserélni,de én még egy minivel is ellennék egész nap...persze nem szoktam.Egyszer volt próbám egy normállal is,hát akkor azt hittem,megőrülök,ki is vettem rögtön...


Meg érdekes,amikor beraktam a minit a tánchoz,akkor még meg sem telt a tampon,a betét is véres lett,amit "mellétettem".


Azt sem értem,hogyann lehet,hogy valaki így csak tampont tesz fel betét nélkül?

2013. márc. 2. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Első vagyok. Ne azért akarj tampont használni, mert más is használ. Maradj inkább a betétnél, hiszen Te is írtad, hogy Neked bevált.
2013. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg nem rakod fel elég mélyre. Szerencsére nekem is enyhe a vérzésem, még sincs semmi bajom, nem ázok át, érezni sem érzem. Gyakorlás teszi a mestert, ne félj mélyre feltolni.
2013. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,akkor jó.


Szóval akkor azért szúr,mert kevés a vérzésem,bárhol is legyen?


Én is szűz vagyok amúgy,dehát itt olvasom,hogy 12-13 éves lányok is fel tudják tenni...

2013. márc. 2. 16:17
 7/14 A kérdező kommentje:
A mélység biztosan jó volt...a hosszú madzagból már alig látszott valami.
2013. márc. 2. 16:18
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Megint az első vagyok. Attól is függ, hogy milyen a nyílás a szűzhártyádon. De mondom, maradj a betétnél.
2013. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja, én is egyetértek az elsővel, inkább ne próbálkozz a tamponnal. Tényleg, ha szar érzés, ne használd! Szerencsére egyikre sem kötelezhetik az embert.
2013. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem jött be a tampon. Nem is hazsnálom. Kényelmetlen volt és éreztem én is.
2013. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!