Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos felírt egy hüvelykúpo...

Az orvos felírt egy hüvelykúpot.10 napig kell használnom. Tegnap az 5. et kellett volna, de elfelejtettem. Ebböl lehet gond? Mi van akkor ha kimaradt egy nap? Baj ha nem 10et hanem csak 9et használok el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, mivel nem írod, mire kaptad akúpot.
2013. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk milyen kúpot írt fel neked a doki, ezért nem sokat tudunk segíteni. A betegtájékoztatón mindig fel szokták tüntetni, h mi a teendő ez esetben.
2013. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs hozzá betegtàjèkoztatò.. gyulladásra kaptam..
2013. febr. 9. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. És mi a gyógyszer neve? Próbálj utánna nézni a neten,én ott szoktam,ha nem találom a tájékoztatót. Ha nem sikerül találnod róla semmit, akkor szerintem célszerű lenne felhívni a dokid. Szerintem,ha kevesebbet használsz el a felírtnál, max kevésbé lesz hatásos.
2013. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, 1 nappal tovább fogod szedni. A mennyiség benned lesz.
2013. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!