Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Uterusban 12mm em benne 4mm...

Uterusban 12mm em benne 4mm echogén gyűrűvel rendelkező felritkulás. Mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Ezt írta ma az orvos a papíromra. Azt mondta túl kicsi a magzat és lehet, hogy ez egy nem működő terhesség. 2 napja voltam egy másik orvosnál ultrahangon, ott 3,6mm-es volt a magzat. Lehet, hogy csak a 2 gép között van ennyi eltérés vagy nőhetett 2 nap alatt a baba ennyit? Van remény, hogy behozza a lemaradást és fejlődésnek indul? Az előző babámat a 6. héten elvesztettem, missed abom volt. Nagyon szeretném, ha ez a baba megmaradna, de az orvos teljesen elkeserített. 1 hét múlva rendelt vissza.

2013. márc. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a magzat mérete, csak a petezsáké. Még nagyon pici a terhesség. Mikor volt az utolsó vérzésed első napja?
2013. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jan 17 és 32 naposak a ciklusaim
2013. márc. 2. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, szóval nem a magzat, hanem a petezsák....de 2 orvosnál pici eltérés jelenthet reményt? Hogy mondjuk később volt a peteérésem ezért ilyen pici?
2013. márc. 2. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor még lehet belőle vmi. Majd egy hét múlva kiderül.
2013. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet. Vérzés kimaradás után 2 héttel a dokim még írd és mondd SEMMIT nem látott. Mindezt úgy, hogy a fogantatást napra pontosan tudtuk, és a doki a világ legalaposabb orvosa - ráadásul régi jó ismerősünk, szóval tuti, hogy rendesen megnézte. Egy héttel később csak petezsákot látott szikhólyaggal, mikor mi már biztosak voltunk benne, hogy babát kéne látni, esetleg szívhangot is. De türelemre intett, és egy újabb hét elteltével a következő uh-on már pontosan akkora volt, amekkorának számoltuk. Most itt szuszog mellettem.


Szurkolok!!

2013. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap elment...szerencsére most nem kellett műtéti befejezés. Szeptemberben szintén a 6. héten vesztettem el az előző babát műtét kellett. Szerintetek mennyit kell most vàrni míg újra lehet pròbálkozni?
2013. márc. 7. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom! A helyedben elmennék egy genetikai tanácsadásra, meg a nőgyógyászt is meggyőzném, hogy küldjön hormonvizsgálatra. Egy veszítés után nem szoktak, de kettő után a normálisabbak már kicsit vizsgálódnak. Elvileg ilyen korai vetélés után nem kell várni, ha nem volt műtét.


Együttérzek Veled, én 11 hetesen veszítettem el az első kicsikénket, missed ab. Rá nem egészen másfél évre megszületett a lányunk, 2 éves múlt, a hugica pedig 6 hónapos. Kitartás!

2013. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!