Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 mm a méhnyálkahártyám és...

13 mm a méhnyálkahártyám és benne látszik egy 2 mm-es felritkulás. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam dokinál, már több mint két hete késik, de a tesztjeim negatívak lettek. Azt mondta akár korai terhesség is lehet és a felritkulás a petezsák. De 6 hetesen nem kellene már jobban látszódnia? Nagyon szeretnénk már babát..

2013. jan. 22. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet terhesség, valószínű később volt a peteérésed és még csak a 4-5. hét között vagy!

Drukkolok!

2013. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez terhességre utal. Gondolom visszahívott kontrollra. Ha nem, akkor két hét múlva menj vissza magadtól is, mert akkor már szépen kell látszódnia. Valószínűleg később fogant, ezért nem lehet még egyértelmű a dolog. De azért én halkan gratulálok.
2013. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon is lehet baba :) Drukkolok!!
2013. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen két hét múlva kell visszamennem. De ez a két hét egy örökkévalóságnak tűnik most... :)
2013. jan. 22. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
mikor tesztelsz leközelebb,???
2013. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam is íg volt, én mikor visza mentem 2 hét múlva, akkor volt petezsák, benne 6 hetesnek megfelelő baba, de még megint vissza hívott 1 hét múlva, mert szívhang még nem volt!

Na 1 hét múlva minden megvolt, akkor

Kellett védőnőhöz mennem.

Ma vagyok 19 hetes terhes, bár a baba mindig kisebb, mint amekkorá az a menses szerint kellene lennie, később foganhatott!

2013. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként rendszersek a ciklusaid? Mert 6 hetesen már látni kéne nem csak a petezsákot hanem az embriot is.
2013. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, tesztet majd azelőtt csináljak megint mielőtt mennék hozzá. A ciklusom idáig rendben volt, 29 naposak voltak mindig.
2013. jan. 22. 15:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Hátha rendszeresek a ciklusaid akkor sajnos lehet, hoyg egy korán elhalt terhesség. Nem nézetett hcg szintetn. Ilyenkor azt 2 naponta kéne nézetnie.
2013. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6 hetesen 13mm-es nyálkahártya az iszonyat kevés.Nekem a 14.napon mikor az inszeminációm volt 15mm-es volt.Én nem mondom hogy baba de azt se hogy nem az.Én csak keveslem a nyálkahártyát.Azért szurkolok hogy sikerüljön!
2013. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!