Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért jön meg hetente?

Mért jön meg hetente?

Figyelt kérdés
:/ kb.3 hónapja hetente jön meg a menstruációm vagyik 1 hétig megvan majd 5-6-7-8 nap múlva megint megjön :( Nagyon félek hogy mért van ez...már 3 éve megjött és 15 éves vagyok.nyának ezt mondtam és fél tőle hogy ez már nem menszesz hanem esetleg valamilyen betegség.pl.rák :(( nagyon megijedteeeeeem...hiszen még gyerek vagyok akarok gyerekeket családot munkát és egy csodálatos jövőt. Mért van ez szerintetek? El fogok menni nőgyógyászhoz de tudnom kell h kb. mit fog diagnosztizálni..??? :/

2013. márc. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hormonális gond lesz ez, nem rák

nem kell egyből a sírodat ásni, ellenben be kéne jelentkezz a nőgyógyász mellett egy endokrinológushoz is, a háziorvos ad beutalót

2013. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Három hónapja áll fenn a probléma és még mindig nem voltál orvosnál? ... Nem vagy már gyerek.


Anyukád nagyon frappánsan rákkal ijesztget, kedves tőle. Ennek ellenére nem vitt el orvoshoz?!


Valószínűleg nincs komolyabb bajod, csak hormonok dolgoznak, esetedben nem túl jól. Menj el a nőgyógyászhoz mihamarabb.

Hogy mit fog diagnosztizálni, nem tudjuk. Ezért kell elmenni.

2013. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mivel itt nagyon ritka, hogy orvosok vannak, de ha lennének is, vizsgálatok nélkül azok sem tudnának pontos diagnózist felállítani, így azt tudom csak ajánlani, hogy minél előbb keress fel egy nőgyógyászt, mert ez így nem normális.

A nőgyógyász pedig vizsgálatokkal ki tudja deríteni, hogy mitől van és mit lehet vele kezdeni.

Egyébként meg nem kell egyből rosszra gondolni! Lehet hogy valami hormonális dologtól van.

2013. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
99,999999999999999999999999%, hogy nem rák, hanem valami hormonális gond van. A biztonság kedvéért menj orvoshoz!
2013. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok. Azt senki nem fogja tudni látatlanban megmondani, hogy mi lesz a diagnózis, de az biztos, hogy nem rák, sem semmilyen halálos betegség!!!
2013. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen azért nem mentünk még el orvoshoz mert kollégista vagyok és nem hinném h van hétvégén rendelés.....és mind2-en reménykedtünk benne h egy idővel beáll de most már elegünk lett és nekem is nagyon kellemetlen h a koleszban minden héten viszem a betétet a wc-re és már megint megvan már megint....a többieknek meg csak havonta...meg elhihetitek főleg fiúknak mondom h nem a legkellemesebb dolog az h mindig megvan a menszeszed....más még azt is utálja h havonta jön meg neki akk gondoljanak bele a hetibe :/ meg majd egyszer lesz pasim és nem akarom mindig mondani majd neki h jajj...bocsi most sem mert megint megvaaan....szarügy. de köszönöm a megnyugtató válaszokat,azaz h nem rá vagy halálos betegség :)
2013. márc. 3. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Olyan buta vagy...


"Természetesen azért nem mentünk még el orvoshoz mert kollégista vagyok és nem hinném h van hétvégén rendelés" - A kollégiumból is ugyanúgy el lehet menni orvoshoz és nem most kezdődött, hogy a hétvége legyen a kifogás,hanem több hónapja ugyebár.


"főleg fiúknak mondom h nem a legkellemesebb dolog az h mindig megvan a menszeszed." - Senki nem mondta, hogy kellemes, sőt, mindenki azt mondta,hogy menjél el orvoshoz.


Úgy látom, te csak kifogásokat keresel. A neten senki nem fog meggyógyítani.


21/L

2013. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor adok egy tippet vagy tanácsot, aminek veszed.

Anyukád kérjen vagy egy hétfői vagy egy pénteki napra időpontot a nőgyógyászatra. Így csak 1 napot kell hiányoznod a suliból, ahonnan pénteki időpont lévén csütörtökön hazautazol, vagy hétfői időpont lévén nem vasárnap, hanem hétfőn délután visszautazol a koleszba és a gondod is meg lesz oldva. Viszed az ellenőrződet és kapsz igazolást is. Ennyi az egész. Mindent meg lehet oldani, annak is, aki koleszos.

2013. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!