Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom mióta egyszer nagyon...

A párom mióta egyszer nagyon fájt a hasa (mert nem tudott Wc-zni) adtam neki kúpot azóta többször ő kér meg hogy adjak neki. Nem lehet ettől baja? Nem naponta de legalább 2 hetente bizti hogy kéri.

Figyelt kérdés
Azért is furcsa mert először nagyon félt és kérte hogy ne adjak neki azóta meg ő kéri.
2010. dec. 29. 01:42
 1/9 anonim válasza:

Olvasd el, a mellékel leírást! Mennyi a javasolt mennyiség és megengedett mennyiség.

A szorulásra felírt kúpnak kevesebb a káros hatása, mint a hétköznapi fájdalomcsillapítóknak.

És minden újtól mindenki fél általában.

A legjobb lenne persze az étrendjén változtatni.

2010. dec. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!


X-]


Azért kéri a párod, mert bejött neki a dolog, és ez a kúpos dolog a fétisévé vált, magyarán szólva felizgatta a fantáziáját, és ez a dolog számára egy szexuális örömszerzési forma abban az esetben, ha nincs gond a dinnyézéssel a klotyón. X-] Az elején még talán azért félt, mert akkor rögzült benne az a fajta élmény, hogy kisgyerekkorában anyukája a végbelében mérte a testhőmérsékletét/lázát, ill. adott be neki kúpot, és ugye ezt kisgyerekként senki nem érti, miért kell, csak az marad meg benne, hogy rossz. Azonban serdülőkor után változnak az ízlések, és az ember akár már csak egy tollpihe érintéséből is leszűri azt, hogy ez neki kellemes, FŐLEG, HA mjuk ITT ér hozzá a bőréhez. Ha meg mjuk "itt",... az még akár fel is izgat6ja. S azzal, hogy te mint a bnője nyomta fel neki a kúpot, ahogyan és amit csináltál, arra totál begerjedt, feloldottad benne a gátlását olyannyira, hogy az már egyfajta szexuális szükségletté vált.


Most egyesek szerint le7 óriási hülyeség ez, de a férfiak számára is vannak szexuális játékszerek, amelyekkel -- ha igény mutatkozik rá -- megtapasztal6ja az anális örömöket, uis a végbélen xtüli örömszerzés nemcsak a melegek privilégiuma. Nagyon sok pár használ a férfinél is segédeszközöket, játékszereket, akár análisakat is.


Sztem beszélgess el vele erről, hogy ő ezt hogy éli meg, de közben éreztesd vele, hogy nem kell előtted ezt szégyellnie, vállalja fel önmaga érzését. Ha ezt tisztáztátok, utána te is tisztázd magadban azt, hogy hajlandó vagy-e vele kooperálni ezen a téren, hogy rectalisan (végbelébe helyezve) helyezel fel neki szexuális tárgyakat, játékszereket. Ha uis ez undorít téged, nem vagy köteles megtenni neki, azonban, ha benne vagy, akkor menjetek el egy szexboltba és nézelődjetek. Ha megtetszik neki vmi, vegyétek meg, próbáljátok ki aktus közben! Ha ő ezt élvezi, erre gerjed, akkor felfedeztél neki egy újabb szexuális örömforrást, és a szexet akár a részére ki is egészít7itek anális örömszerzéssel. :-]


Amúgy BÚÉK 2011-re!

Üdv: EE

2010. dec. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike mindkettőtöknek a választ. Én is kicsit úgy érzem hogy tetszhet neki a dolog. Azért is kérdeztem hogy lehet-e baja tőle mert akkor vmi mással kéne ezt eljátszani. Akkor felvetem neki témát, csak kicsit félek hogy nem fogja tudni hova tenni a dolgot.
2010. dec. 29. 07:25
 4/9 anonim ***** válasza:
hát figyi...nemhiszem h rágerjedt a kúpra....sztem eccerűen csak emésztési gondjai vannak és a kúppal rögtön tud székelni, és ez tök eccerű neki, mint az h változtasson az étrendjén, orvoshoz menjen, stbstb
2010. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hali ismét!



Ne félj attól. Először figyeld meg a reakcióját... pl.:

"-- Drágám, úgy érzem, hogy el foglak kísérni az orvoshoz, mert kíváncsi vagyok, mi le7 a bajod az emésztéseddel, ami miatt mindig kúp kell, nincs-e olyan gyógyszer, amelyet szájon át le7ne bevenni!?" Ha ő tudja azt, h. semmi baja, akkor el fog kezdeni ellenkezni, tiltakozni, közben te mond6od neki azt is, hogy "-Mert aggódok miattad, hisz van, amikor úgy érződik rajtad, hogy akkor is kérsz kúpot, amikor nem is látszik rajtad, hogy vmi bajod lenne, nem tudom eldönteni, hogy VALÓBAN szükséged lenne rá!" Ha már nagyon ellene van, vagy kiolvastad a reakcióiból, hogy itt nem emésztési problémák le7nek, dobd fel neki a kérdést...:

"--Miért? Csak nem tetszik neked a dolog??" ... "Mert nagyon úgy tűnik, élvezed, amikor feldugom neked a kúpot... nem lenne jobb inkább valami mást kipróbálni? Mondjuk elmehetnénk egy szexboltba, és vehetnénk neked valamit amit kúp helyett fel lehetne dugni a fenekedbe! Mert régebben még féltél az ilyesmitől, most meg már rendszeresen kívánod..." ...stb.


Ha valóban ez a probléma, h. nincs problémája de mégis igényli, akkor VALÓBAN NEM KÚPPAL kéne ezt eljátszani, azonban meg le7ne azt csinálni, hogy szexuális előjátékként pl. beöltöznél nővérkének... (__ Kérdés: Hány évesek is vagytok?? __) ...és mittomén, megvizsgálnád mint a "betegedet", persze csak játékból, és a végén kiderülne (hogy vmi problémája van odalenn. És, ha már a végbelénél "elláttad", közben már csak egy lépés egy ún. "erekciós vizsgálat"... plő. Férfiként sztem ez a dolog így nagyon sokunknak izgató, s bejön, ha a bnőnk szituációs játékokat játszanának velünk, aztán később meg ha neked is lenne vmi ilyen igényed, abból a szempontból nem féltelek, hogy tudtára fogod hozni a szerelmednek... ;-)



BÚÉK! :-]


Üdv: EE

2010. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"S azzal, hogy te mint a bnője nyomta fel neki a kúpot," - tegnap 05:42 - Honnan gondolod hogy nő a kérdező? Én elsőre, biztosra vettem férfi.


Mondjuk, a férfiak várják a jobban a gyengéd gondoskodást a nőktől ilyenkor.


Semmi bajom a fétisekkel, de hogy ma már minden mögött ezt lassúk. Az már botrány. (Kategória: Egészség > Férfiak egészsége)


Nekem súlyos fájdalmas bél panaszaim voltak. Nagyon nem esne jól, ha még egy ilyennel is megvádolnának. És tudjátok milyen öröm, ha már ott a segítség és nem sokára nem fog fájni?


tegnap 17:14 Nagyon rossz színész lennél, pontosabban dramaturgnak vagy gyenge. Amit írsz ebben a formában, nem sülhet el jól.


Ha kérdezőnek van kérdése, nyugodtan írjon.


Egy Kezdő Szakember


ui: Gasztroenterológiai vizsgálat segíthet tisztázni a kérdést. De hazánkban időszakosan vagy tartósan szinte mindenki érintet ezekkel vagy hasonló tünetekkel. Mellesleg megjegyzem, nem orvos vagyok, de a szexualitás pont a szakterületem.


24N

2010. dec. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese! ;)
2010. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok igen! Igen ha valakit szeretünk és fontos nekünk akkor gondoskodunk róla. Nekem nehéz elnézni ha valaki szenved,ha szeretem vele élek akkor meg főleg. Nehéz volt rávenni a kedvesemet arra hogy engedje a kúpot, de sikerült. Szerintem fele fele az arány ami miatt kéri. Szerintem könnyít is rajta meg jól is esik neki. Tőlem mindent jobban elfogad bármi téren mint a saját anyukájától. Lehet hogy az is hogy én 2 évvel idősebb vagyok nála. Lényeg az hogy baja nem lehet ha nem túl gyakori és nekem ez a lényeg
2010. dec. 30. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok igen! Igen ha valakit szeretünk és fontos nekünk akkor gondoskodunk róla. Nekem nehéz elnézni ha valaki szenved,ha szeretem vele élek akkor meg főleg. Nehéz volt rávenni a kedvesemet arra hogy engedje a kúpot, de sikerült. Szerintem fele fele az arány ami miatt kéri. Szerintem könnyít is rajta meg jól is esik neki. Tőlem mindent jobban elfogad bármi téren mint a saját anyukájától. Lehet hogy az is hogy én 2 évvel idősebb vagyok nála. Lényeg az hogy baja nem lehet ha nem túl gyakori és nekem ez a lényeg


OFF: Na, mondom én... Mivel ez a férfiak egészsége, azért CSAK egyértelmű, hogy férfiról le7 szó, akivel a probléma van, és a kérdező nő... >:-T :ON


Bevallom őszintén, eléggé megkavaró volt a "túl" rövid kifejtés, nekem úgy tűnt, hogy a problémád az, hogy akkor is kér, amikor nem muszáj. Az hogy akkor közben van-e szorulása arról már nem szólt a fáma, ezért olvasódott ki az, hogy itt egyfajta fétisről le7 szó. Amúgy meg a férfiak hajlamosabbak a fétisekre, mint a nők, ezt nem egy helyről tudom, és ehhez nem kell "szakembernek" lenni. Az meg nem probléma, hogy kéri, sőt, abból a szempontból hasznos volt, amit csináltál, hogy egy gátlást feloldottál neki, azonban a leírásod inkább azt tükrözte, hogy átesőfélben van a ló túlsó oldalára, ezért is írtam azokat a beszélgetéssablonokat, amivel kiugraszt6od a nyulat a bokorból, és kiderít7ed, hogy VALÓBAN ez csak fétis, vagy oka is van rá, hogy kérje!? Mert ha oka van, akkor hasznos lenne egy neki egy kivizsgálás. Az sem volt egyértelmű, hogy ez probléma vagy csak "teher" a számodra, hogy kúpot kell adnod neki?


Ennyiből erre tudtam következtetni. És akárhogy is, akármi is a baja, remélem segítettem. :-) Boldog új évet! ;-)


Üdv: EE



=========

UFF: A kolléginához meg lenne véleményem a "faragatlanságát" illetően, és tudnék neki jósolni a praxisát illetően, de úgy glom, inkább nem mondom, nem teszem. :-) Nem kívánok lesüllyedni az ő szintjére, színészileg meg nem kívánok kooperálni a tragikomédiához, amit elő szándékozott volna idézni oktalan sértegetéseivel így az újév küszöbén. :-D Nem vettem magamra a szavait, de BÚjjÉK neki is... :-) :UN

2010. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!