Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek Dr. Fein...

Mi a véleményetek Dr. Fein Ferenc nőgyógyászról? Móron rendel!

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 18:55
 1/1 vayne válasza:

Bár már régi a kérdés, hátha valakit szintén érdekel...

Világi bunkó, 2 alkalommal is volt hozzá szerencsém, mindenre a terhesség a válasza.Egyszer kimaradt menstruáció miatt mentem, akkor leordította a fejem, hogy terhes vagyok, nem érti mi a kérdésem. (Természetesen szó sem volt terhességről, de a kint várakozók végighallgatták), másik alkalommal elviselhetetlen alhasi görcsök miatt mentem, meg sem vizsgált, terhességre húzta volna rá, de miután közöltem, hogy jelenleg nincs szexuális életem, megpróbált rábeszélni a fogamzásgátlóra (mint legutóbbi alkalommal is),amit elutasítottam, végül fájdalomcsillapítót írt fel. ( nem az ellógom a tesiórát kategória, a munkahelyemen feküdtem a földön, meg sem tudtam mozdulni...erre gondolom nem az apranax a megoldás)

Több ismerősöm egybehangzó véleménye alapján: hangosan, kiabálva alázza porig a betegeket, hogy a folyosón is jól hallja mindenki. Persze lehet az volt a baj, hogy nem borítékkal érkeztem. Aki csak teheti, kerülje el :(

2018. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!