Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vecsésen dr Bottyán ferenc...

Vecsésen dr Bottyán ferenc nögyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen doki aki tudtja segítsen és milyen árai vannak, tudja valaki? terhesgondozás, szülés ? Azt tudom hogy Vecsésen az sztkban van magánrendelése de melyik korházhoz tartozik ?
2011. júl. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én hozzá jártam az sztk-ba terhességem alatt, nagyon normális volt mindig. Beutalt mindenféle vizsgálatra, sőt, szülés után mellgyulladásommal is nyugodtan fordulhattam hozzá, akkor is írt fel tablettát, ellátott tanácsokkal.

Nem magánba jártam hozzá, hanem a normál rendelési időben, soha nem adtam neki pénzt, de mindig meg voltam vele elégedve maximálisan, még így is.

Egyébként a Jahn Ferenc kórházban van a szülészeten, de ha jól tudom, már nem vállal magánban szüléseket - minden esetre kérdezz rá. 06-29/551-467 a rendelő telefonszáma, terhesgondozás kedden van 8-10-ig, szintén nem magánban. Amúgy a normál rendelési idők: H: 14-18.30, K: 10-14.30, Sz: 8-12.30, Cs: 13-18, P: 8-11.

Magánrendelése ugyanott van, keddenként: 15.30-17-ig.

Remélem, tudtam segíteni.

2011. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2011. júl. 4. 13:45
 3/5 anonim válasza:

Ha még aktuális...

Én magánba jártam hozzá és nála is szültem. Csak jót tudok róla mondani, kedves, figyelmes, hozzáértő, nyugodt orvos. Nem olcsó, sem a vizit, sem pedig a szülés, de nekem megért ennyit. Csak ajánlani tudom.

2011. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi
2014. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az én 16 éves lányomnak az alma nagyságú cisztájára azt mondta kapásból, hogy 3 hónapos terhes. Szerencsére utána elküldte azért ultrahangra, ahol ez kiderült, de nem kellett volna így ránk ijeszteni, egyáltalán nem volt tapintatos. Ráadásul a lányomnak első vizsgálata volt, és nagyon durva volt vele.

Fiataloknak nem ajánlanám.

2015. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!