Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hónapja nem menstruálok,...

4 hónapja nem menstruálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta menstruálok, 17 éves koromig rendszertelen volt,előfordult ,hogy 2-3-4 hónap kimaradt,össze vissza. Utána kezdett beállni ,18 évesen már rendesen megjött,pár nap csúszással.19 éves múltam.Eddig az gondoltam újra rendszertelen,nem tudom mire gondoljak amíg el nem megyek a dokimhoz.
2013. márc. 3. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

mielőbb menj orvoshoz

s ne csak nőgyógyászhoz jelentkezz be, hanem endokrinológushoz is

2013. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
remélem nincs baj,de oda mire be utalnak.
2013. márc. 3. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász azt tudja kizárni, hogy van-e szervi baj a menstruáció kimaradásának. Sokszor a petefészekben előforduló ciszták ennek az okai / PCOS/. Ha ez van itt hormon eltérés is van a háttérben illetve egyéb endokrin eltérések / inzulin rezisztencia/ is szokta kísérni, amivel pedig az endokrinológus foglalkozik.
2013. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél fokhagymát.
2013. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sürgősséggel fogadnia kell a nőgyógyásznak.
2013. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!