Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hónapja nem menstruálok....

Három hónapja nem menstruálok. Milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és utoljára juniusban volt meg. Szűz vagyok, és mindig is rendszertelen volt a havim.. De most már kezdek ideges lenni. Ilyenkor nőgyógyászhoz kell menni? Mert én attól nagyon parázok. És ha igen, akkor felnyúl, vagy ha valaki szűz, akkor nem? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 14. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász. Nyilvánvaló módon.

Az, hogy felnyúl-e vagy sem, attól függ. Bántani nem fog.

2012. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%
Szia , hát nemtudom lehet elkéne látogatnod , amit szintén nekemis kéne , nemtudom , h normális vagy nem de szerintem , menny és kezeltesd ki magad minden képpen , mivel nem tesz kárt .Amm mesélte a bnőm , h nem kell parázni , igen felnyúlnak de nem fáj (állitolag).
2012. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! 15 éves korban még rendszertelen az normális.18ra kell beállnia. HA félsz,akkor mehetsz női nődokihoz is vagy gyermeknőgyógyászhoz is. Szerintem ha szűz az illető nem csinál rákszűrést,csak belső vizsgálatot csinál.De azt is úgy hogy ujjal kivülről megnyomkod és belülről is megnéz. Ha esetleg meg is néz,akkor esetleg kacsával,de ezt szűz lányoknál nem szokták alkalmazni. Ehhez el kell lazulni,valami másra gondolni pl a másnapi matek óra vagy egy vicces sztori a suliban:D:D A dokim pl mindig megkérdezi mi volt a suliban,hogy van a párom,milyen vele az együttlét meg ilyen eszeveszett hülyeségeket mond.. Még viccet is mesél néha. Na és ezalatt megvizsgál,miközben mesélek észre se veszem hogy megcsinálta a vizsgálatot..:) 26L (Nála is születtem még anno,szóval ismer egy ideje)
2012. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyermek nőgyógyászhoz menj. Ez egyértelmű. :)

A vizsgálat kicsit kellemetlen érzés elsőre,de az orvosok nagy része nagyon rendes. :) Az enyém is mindig kérdezősködik és mesél. Kérdezgetett a suliról meg hogy érzem magam. Megkérdezte mindig,hogy fáj-e. Mondta,hogy épp mit csinál stb. Nem kell félni tőle. :)

17/L

2012. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyermeknőgyógyászhoz menj.
2012. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fel is nyúl a puncidba, az a vizsgálat miatt van és nem azért mert valami rosszat akar!
2012. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem későn írok, de leírom velem mi volt 16 évesen

Rettenetesen lefogytam, így nem menstruáltam . Én is elmentem nődokihoz mivel szűz voltam óvatosan felnyúlt a hüvelyembe és megnézte, hogy ép-e a méhszájam. Azután ultrahanggal megnézte, hogy van e ciszta vagy vmilyen elváltozás vagy nincs . Nem volt így duphastont írt fel amit szépen be is szedtem. Sajnos nem hatott nekem (ami szinte lehetetlen) így fogamzásgátlót szedtem meg felszedtem pár kilót és így minden a helyére jött.

Habár most június közepe óta én se menstruálok.

2012. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ma este megjött :) ha a következő nem fog megjönni időbe, akkor elmegyek orvoshoz.. Bár nagyon félek tőle. :\
2012. aug. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!