Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Már körülbelül két hete késik a menstruációm, terhes szerintem nem lehetek, mert a barátommal óvszerrel védekeztünk+megszakítással (kettő egyszerre, nem külön-külön), mégse jön meg a menzeszem. Az utóbbi időben eléggé rendszertelen volt, két hetente véreztem, most meg egyszerűen semmi.

Viszont gyakran van éhség érzetem és gyakran émelygek, szédülök.

Korábban egy orvos szerint volt 5 centiméteres cisztám, később elmentem egy magánorvoshoz ő pedig nem diagnosztizált semmit.

Még valami: görcsöl a hasam, egy hete, de nem jön meg. Csak sűrűbb fehér folyásom van, nem viszket.

Tapasztalt már valaki ilyet? Esetleg tud valaki ajánlani Pest közeli nőgyógyászt? Sajnos az itteniekben nem bízok, barátnőimnek is többet ártottak, mint segítettek.



2013. márc. 3. 20:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Csináltam teszteket és az összes negatív!
2013. márc. 4. 19:40
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is nagyon kicsi esélye lenne így a terhességnek. A cisztára nem sok mindent tudok írni, mert nekem még nem volt (hál istennek) de az ha a folyás viszket, az sose jó jel. Talán összeszedtél valami enyhébb fertőzést, esetleg gombát. Nah és arra gondoltál már, hogy most is csak a rendszertelen menstruáció a ludas? Egyébként hány éves vagy? Beállt már rendesen a menzeszed?
2013. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!