Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
A csiklómnál olyan fehér színű folyadék van, vagy nem is folyadék hanem valami sűrűbb cucc. Olyan mintha a csiklómból jönne. A hüvelyem meg kicsit viszket, meg égő fájdalmat is érzek ha hozzáérek. Ez mitől lehet? Mit csináljak?

2013. jan. 31. 22:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a csiklódból elég nehezen jönne bármi is. a tünetek alapján gomba.
2013. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
gomba. Vegyel canesten combi kremet, es huvelytablettat. Ettol elmulik, ha hem akkor menjel nodikoz. Jobbulast.
2013. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2-nek igaza van, valoban gombas fertozes. Canesten kombit hasznalj. Es a csiklodat is kenegesd folyamatosan, tobb napon keresztul, meg aakor is, mikor ugy erzed, mar enyhultek a tunetek.
2013. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, hiszen ha tényleg gombád van, akkor sem biztos, hogy jó rá a Canesten. De csak a doki tudja megállapítani, hogy mi baj van, és csak ő adhat rá gyógyszert!
2013. febr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Canesten gombi nekem is segített. Ha nem múlik tőle, akkor marad az orvos.
2013. febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Olyan jó látni, hogy itt látatlanba mindenki tud diagnosztizálni egy hüvelygombát! Nem is értem, hogy mi szükség van orvosokra, meg laborra.


Kedves kérdező: A tüneteidet gomba (ennek nagyon sok fajtája van), baktérium (szintén ezerféle lehet) vagy vírusos fertőzés is okozhatja. A gombára valamilyen gombaölő készítmény, a bakteriális fertőzésre antibiotikum, vírusos gyulladásra pedig gyulladáscsökkentő kell. A fertőzés okát az orvos labortenyésztést követően tudja megmondani és HATÁSOS gyógyszert felírni.

De ha gondolod nyugodtan kenegesd magad Canestennel, amitől vagy elmúlik vagy nem és 1-2 hét múlva vagy visszajön a fertőzés vagy nem.

2013. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A 06:30-as vagyok. Kedves előző Válaszoló! :) Engem is ki tud akasztani, mikor valaki azt hiszi magáról, hogy látatlanban jobb megoldást tud a betegségekre, mint az orvos személyes vizsgálat alapján.
2013. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekre én is Canesten combit használtam és teljesen elmúlt. kb 2 évvel ezelött volt.
2013. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves 62%-os!


Tudom, mindig szoktam látni, hogy normális és felelősségteljes válaszokat adsz!

2013. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves négyes, miaza gomba amire nemjó a canesten?
2013. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!