Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mire utalhat? Volt már...

Ez mire utalhat? Volt már valakinek így?

Figyelt kérdés

Febr. 27 kellett volna megjojjon.

Tegnap este volt pár csepp vér, azt hittem, megjött, de azóta abszolút semmi.... Így még nem jártam soha....



2013. márc. 4. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Első kérdésem lenne: nem lehetsz terhes? Ha igen, akkor csinálj tesztet!

Ha nem terhesség, akkor nem voltál esetleg mostanság beteg vagy nem volt valamilyen fertőzésed akár nőgyógyászati, akár urológiai? Ezek is hatással lehetnek a vérzésre.

Vagy esetleg valamilyen hormonális dolog.

Az is lehet, hogy most fog majd megjönni, ha tegnap volt pár csepp vér.

2013. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt nekem is többször.


Ciszta is lehet, de az is előfordulhat, hogy semmi különös, aztán egyszer csak megjön. Én már mindkettő lehetőséggel találkoztam.

2013. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség kizárva, akkor lehet nincs is különösebb oka. Bármelyik nőnél előfordulhat nagy ritkán késés avgy hogy akár ki is marad. Van hogy van oka de van hogy minden ok nélkül. De tényleg lehet betegség, antibiotikus kúra vagy bármi ilyern mellékhatása is.
2013. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt írd meg légy szíves, hogy mióta menstruálsz!
2013. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

12 éve menstrualok (24 éves vagyok).

1 hónapja volt egy megszakitasos együttlétem.

Előtte évekig így védekeztem az exemmel, nem estem teherbe. Bízom benne,hogy most se:-S

2013. márc. 4. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés. Ha valaki éveken keresztül ily módon védekezik, vagyis nem védekezik, akkor puszta véletlen, hogy nem esett teherbe és nem azért, mert így nem lehet teherbe esni. Kisebb nyilván sokkal az esélye, mintha nem történt volna megszakítás, de az esély mindig ott van.

Szóval vegyél tesztet és ha pozitív, akkor gratula, saját bőrödön is tapasztalhatod az előbb leírtakat.

Ha meg nem terhesség van, akkor is jó példa arra, hogy legközelebb rendes védekezést alkalmazzatok az ilyen pánikhelyzetek elkerülésére!

2013. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A tesztem negatív, terhes nem vagyok.

Utolsó, nem igaz, amit írsz. Mikor az exemmel,akivel 9 évig védekeztem így, és terveztük a babát, 3 hónap alatt terhes lettem. Se előtte, se utána.

És hála Istennek, most se....

2013. márc. 4. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, mi is így védekeztünk évekig, és amikor jöhetett a baba, akkor 2. alkalommal meg is jött.
2013. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.

Igazad van kérdező, biztos én vagyok a hülye, de kérdezz rá egy egyetemet végzett nőgyógyásztól is, hogy eshet-e teherbe egy nő megszakításos "védekezés" mellett.

Meglepődsz majd, hogy mit fog mondani.

Szerinted, ha itt sok anyuka rendszeres fogamzásgátló mellett lesz terhes, illetve óvszerhasználat mellett, akkor majd pont a megszakítás lesz a legbiztonságosabb.

Nem azt mondtam, hogy tuti terhes leszel így, csak hogy megvan rá az esély. Kicsi ugyan, de megvan.

2013. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sokan szeretik ráfogni,na meg az se biztos, hogy időben lett megszakítva a dolog, és akkor ott a baj....

De a 10 év tapasztalatom meg bizonyít valamit azért... A sok riogatásnak köszönhetően azt hittem pár éve, hogy biztos velem van a baj, hogy nem esek teherbe a megszakitassal... Nem szakitottunk meg semmit, mint írtam, 3 hónap alatt összejött a baba.

Azóta is csak megszakítás volt, terhesség nem....

2013. márc. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!