Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok ti hogy oldjátok meg,...

Csajok ti hogy oldjátok meg, ha a pasitok szexelni akar amikor nektek megvan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Megmondjuk neki h most nekem megvan :D Hogy máshogy?!
2009. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Megmondomneki,hogyNEM!!!

Amúgy meg nem akar szexalni,csak akkor ha ivott már,vagy tényleg megvan:(amugy nagyon ritka:(((

2009. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nálam nem para, akkor is szexelünk. de ha nem akarsz vele ilyenkor, megmondod neki, hogy bocsi, de most nem. ki fogja bírni.
2009. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát, mi szexelünk olyankor is.

Ha nincs kedvem hozzá, azt megmondom.

2009. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Ó hogyaza....

Nem bírjátok ki szex nélkül még akkor se ha megvan!!! Minek kell ezt a marhaságot állandóan csinálni?? annyira jó ez? inkább aludnátok este!!! Szakadjon le minden szexelős embernek a pö.cse és minden női luk ragadna össze!

2009. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

15:45ösnek: Mi bajod van? Tán nem sikerült kielégülnöd, vagy mi a gond?:D

Bocs, az offért.

2009. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell megmondanom, mert mindig tudja mikor jön meg. Ha meg épp nincs az eszében akkor is tudja, mert elmondom neki amikor (pl hogy vagy édesem? Hát kicsit fáj a hasam, de amúgy semmi baj. Miért, csak nem megvan? De.) De elvárom tőle, hogy megértse, ilyenkor nem akarok szexelni, persze amikor már csak kicsit van meg akkor lehet kézzel meg én neki.
2009. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi a felindulásért...csak még nem csináltam és kicsit idegesítő hogy minden embernek CSAK és kizárólag ez a legfontosabb...nekem a szüleim épp nyaraláson csinálták és kicsit hallottam is...ilyenkor úgy éreztem, hogy én nem jelentek nekik semmit. :(
2009. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

És lepontozhattok nyugodtan, csöppet sem érdekel :D

tojok rá hogy 100%-ban tutulálnak hogy helyes választ adok vagy 10%-ban....

2009. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
az enyém tudja mikor van meg, így akkor nemakar. deha esetleg nagyon kanos lenne, akkor kap egykis orált
2009. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!