Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusztabletta után ilyen...

Lina89 kérdése:

Abortusztabletta után ilyen tünetek normálisak?

Figyelt kérdés

2 héttel vagyok egy abortusztablettával végzett abortusz után.Külföldön élek, itt ez lehetséges. Az orvosok abszolut kedvesek, megértőek voltak. Azonban az utóbbi 5 napban minden nap 2-3x 1 óra hosszat vannak görcseim. De se láz, a vérzés csökkent,de még mindig van, barnás véres , amikor görcsölök akkor több van utána. Dokit hivtam telefonon, azt mondta ha nincs lázam akkor nem gyulladás.. Van valakinek tapasztalata ebben? Nagyon kevés magyar tapasztalatot találok abortusz tablettával kapcsolatosan sajnos.

Kérném hogy abortusz ellenes hozzászólók kiméljenek. Köszönöm.

24 éves vagyok egyébként.



2013. márc. 4. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Hát lehet nem véletlen, hogy itthon nem engedélyezték.

A tabletta nyilván görcsöket okoz, de 2 héttel a beavatkozás után szerintem nem normális. Ennyi idő alatt már bőven ki kellett ürülnie. Én visszamennék a dokihoz a helyedben.

2013. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális,ha pár napon belül nem múlik el menj vissza a dokihoz.

Addig is nyugi:)

Nekem teljesen más jellegű nőgyógyászati panaszra szedtem gyógyszert,aminek erős a hormontartalma,utána 3-4 hétig görcsöltem..

2013. márc. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, sajnos egészségügyi kaparás lett a vége, nem tudott jól leválni a méhfalam.
2013. ápr. 28. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!