Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygombán...

Visszatérő hüvelygombán segiteni fog a grapefruitmag csepp?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindent kipróbáltam, jártam orvosokhoz, de a hüvelygomba mindig visszatér. 20 éves vagyok, már három éve szenvedek tőle. Amiket az orvos felirt, semmi nem segitett, rövid időn belül mindig visszatért, vagy el sem múlt teljesen, ráadásul rengeteget költöttem rá. Nemrég hallottam a joghuros tamponról, nem hittem benne, de már mindnet hajlandó vagyok kipróbálni. Segitett is de még mindig nem állt helyre a hüvelyflórám. Most Multi Gyn Acti Gel-t használok és grapefruitmag cseppet iszok vizzel higitva 2x naponta. Érdemes lenne esetleg irrigálni is vele? Kérlek sgitsetek, nagyon el vagyok már keseredve...

2013. márc. 5. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Azért tér vissza, mert a gyomrodban tanyázik, túl van szaporodva benned. A hüvely az csak egy plusz szerv, nem az igazi okkal törödsz az a baj. Az egész szervezetedben kell megoldnai a problémát. A überkemény irtogatásával meg óvatosan, mert ha mindet kinyírod nem lessz ki kösse benned a nehézfémet, és kötetlenül az eléggé káros.
2013. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán olvasod még! Én is ilyen problámával küzdök már évek óta, mostanra addig jutottam el, hogy "csak" 3 havonta tér vissza. Ezt úgy értem el, hogy nem fogyasztok cukrot, élesztőt, fehér lisztet, ecetet. Cukor helyett nyírfacukrot használok és teljes kiörlésű liszttel főzök, sütök. Gyömölcsöt sem szabad csak az almát. Tudom, hogy durva, de ezt 3 hónapig betartottam, és így ritkult a visszatérés. Én már próbáltam a joghortus tampont, ez segít is, de ezt csak a kezelések végén lehet, amikor nincs gomba a hüvelyben. Sokat segített még nekem a teafaolajos tampon (2 csep teafaolajat kell tenni vízes tamponra, töményen nem használható). A grapefruitmag csepp nekem semmit sem ért, csak a hasam fájt tőle.

Talán segítettem!

2013. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!