Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Grapefruitmag csepp hatott...

Grapefruitmag csepp hatott valakinek hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Többször voltam orvosnál és kaptam gyógyszert, krémet is. Ha szükséges ismét vissza megyek, de kiváncsi lennék hogy van e akinek ez hatott, mert akkor kipróbálnám. Valamint ha tudnátok mondani árat is hogy mennyibe kerül, hol lehet kapni...Köszi a válaszokat.
2010. márc. 13. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

nekem van, 2ezerért vettem, de van a rossmannban is 1400-ért de az állítólag nemazigazi. én bioboltban vettem.


amúgy én azt az istennek sem tenném a hüvelyembe. már meginni is nehézséget okoz, pedig higítva van. deha belegondolok h ezt vannak akik a hüvelykükbe teszik:S


sztem maradj meg az orvosnál. és tarts szénhidrátmentes diétát.

2010. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmivel nem jobb a canestennél. Ha sokat irrigálsz, az kiirthatja a hüvelyflórát. Én nem használnám..
2010. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A grapefruitmag csepp egy organikus(bio) vírus és baktérium ölő folyadék. A gyógyszerek nem jók, csak ideiglenesen és vissza is hozhatják a gombát. Ami csepp a bio boltokban kapható azok nem jók, mert alkohol van bennük és ezért keserű. Én egyet ismerek az pedig az ökonetes ami nem keserű, mert nincs benn alkohol. Gombás fertőzésem nekem is volt és én naponta 15 cseppet csöpögtettem 2dl vízbe és a tamponra is csepegtettem és felhelyeztem és 3 nap múlva már el is múlt. Sokan még nem ismerik, pedig egy csoda szerről van szó. Baromi jó és nincs benne semmi vegyszer mint a gyógyszerekben.Az ökonetben 30ml is van és az 3900ft, de megéri.
2010. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
A harmadik vagyok. Abszolút nem irritálja a hüvelyflórát, a canesten viszont gyógyszer aminek mellékhatása is lehet. Az alternatív gyógyászat megbízhatóbb.
2010. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat, mármint nem írtja ki a hüvelyflórát!
2010. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Canestennek a legtöbb mellékhatása a helyi irritáció. A gomba, ha hajlamod van rá a grepfruit kezelés után is kiújul.
2010. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2010. márc. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!