Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Pont akkor fog...

Mit csináljak? Pont akkor fog megjönni:/

Figyelt kérdés

Nemsokára külföldre utazom több mint egy hétre és pont akkor fog megjönni, tehát az egész utazás alatt végig menstruálni fogok. Az a problémám, hogy ott van először is a huszonórás buszút, amikor három-négy-öt óránként állunk meg, nekem pedig elég erős a vérzésem olyankor. A lehető legnagyobb betétet fogom használni, de még így is tartok attól hogy átázik az alsóneműm. :/ Meg ugye amint megáll a busz, mindenki rögtön odatolong a WC-hez és órák kérdése mire az ember sorra kerül...

Meg mivel ez az utazás kirándulós és sokat fogunk a buszon is utazni nem tudom hogy hány óránként juthatok oda egy WC közelébe, lehet hogy lesz olyan is hogy csak 6-7 óra elteltével tudok betétet cserélni.:/

Ráadásul elég görcsölős típus vagyok, lesz nálam gyógyszer bőven de még így is eléggé tartok az egésztől és tanácstalan vagyok. Arra is gondoltam hogy betétet + tampont használok együtt, de elvetettem ezt a lehetőséget mert: 1. nekem a tampon nem kényelmes - valahogy zavar és nem szeretem, 2. ha azt nem tudom sokszor cserélni még nagyobb gáz van mert minden ott marad bent és nem tud kijönni aminek ki kell jönnie, ami nem hiszem hogy valami egészséges. De azért a betétnek meg egy idő után szaga is van, ha nem cseréli az ember elég sűrűn...:S

Tudnátok ötleteket, tanácsokat adni? Nem tudom mit csináljak...


2013. márc. 5. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a tampon+betét lenne a legjobb.
2013. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha nem vagy már szűz akkor én jó szívvel ajánlom neked az intim tölcséreket, azon belül is személyes tapasztalat alapján a LadyCup márkát, én ezzel 8-9 óráti is simán kibírok úgy, hogy közben még futni is elmegyek. :)
2013. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tampon és betét együtt.

Ha nagyon aggódsz a dolog miatt, el lehet menni dokihoz, ő tud adni olyan gyógyszert, ami eltolja. Csak időben kell elkezdeni, szóval ne 3 nappal előtte menj. Meg persze lehetnek mellékhatásai.

2013. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai betét,esetleg próbáld ki a citromlé ivását,az állítólag eltolja pár napot.
2013. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Always Maxi illetve a legnagyobb o.b. tampon:) Sok sikert!
2013. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a citromtól késett mindig.. volt mikor 1 hetet eltoltam utána azon aggódtam mikor jön már meg :D esetleg próbáld meg, max sok c-vitaminhoz jutsz :P
2013. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a por formájú c-vitamin a legjobb neked.

az benne a legjobb, hogy nem lehet túladagolni, de a hátránya, hogy vizes oldatban nem stabil sokáig, és ugye ha valamivel stabilizálnád az meg nem is lenne egészséges.

oldj fel egy olyan fél liter vízbe egy mokkás kanálnyi c-vitamin port, és fogyaszd el. egy napot úgyis kibír. még a tablettás is jó xd. napi 500-700mg-mal eltolható pár napig :)

2013. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Always éjszakai betét.
2013. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!