Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésem van, mit csináljak?

Fertőzésem van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már volt 3-4x fertőzésem, ugyanilyen tünetekkel. Már 3x kikezeltem magamnak joghurtos-fokhagymás tamponnal. Csakhogy most épp menstruálok.. Nagyon fáj, ülni alig tudok.


Mit csináljak? Mondjuk ilyenkor nőgyógyász sem tud mit csinálni, szóval még ezt a 4-5 napot túl kéne élnem, na de hogy?!...


2013. márc. 5. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

el kell menni a nőgyógyászhoz, neki ez a dolga, ezért van, ő megmondja mi a teendő


az, hogy visszajön a fertőzés, annak a jele, hogy nem is múlt el teljesen


nőgyógyászhoz kellene menned

2013. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 éve nem volt fertőzésem... :))

Nem fogok menni nődokihoz, amikor először mentem, egészen pontosan 2 hónapig volt folyamatosan fertőzésem, egy vagyont költöttem a különböző kencékre a semmiért.

A tamponnal elmúlik 3 nap alatt.

2013. márc. 5. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem menstruáltál, addig kellett volna nőgyógyászhoz menni, nem pedig otthon kísérletezni mindenféle hülyeséggel.
2013. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hülyeség, beválik ;)

De amúgy nyilván tudtam már hetek óta, hogy nekem ma előjönnek a tünetek.

2013. márc. 5. 17:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Vagy most komolyan nem lehet értelmezni, amit leírtam?

1 éve nem volt semmilyen fertőzésem, régebben kezeltem ki a tamponnal, és tényleg használ.

Csakhogy most ugye nem tudom használni, mert megvan.

2013. márc. 5. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
A yoghurtos tampon nekem is segített. ORVOS ajánlotta kedves válaszoló, mielött megint hülyézni kezdenéd!
2013. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem alapvetően gond van a flóráddal. erősíteni kellene az immunrendszered. folyamatosan, hetente irrigálni kellene gyógynövényekkel-semmi gyógyszer!

De egyébként menj el dokihoz, mert szájon át bevehető tablettát is tud adni, és jobb nem kezelni otthon az ilyen erős fertőzést, mert ha feljut a kismedencébe, méhbe, petevezetékbe, nagyon komoly kárt fog csinálni! Ja, és drasztikusnak tűnik, de dobd ki mindegyik bugyid, és vegyél újakat!!!

2013. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!