Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta visszatérő hüvelyi...

Évek óta visszatérő hüvelyi fertőzésem van és nem használ semmilyen gyógyszer már több orvosnál is jártam. Sajnos ehhez felfázás is társul ami szint úgy nem múlik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szedsz esetleg fogamzásgátló tablettát, vagy használsz hüvelygyűrűt?
2013. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek, emiatt hagytam abba a fogamzásgátlót, megoldást sajnos nem tudok.
2013. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor hagyd abba, már az is segíteni fog. Utána pedig keress egy megbízható orvost, aki kikezel. Kezelés után pedig kérj tőle helyreállító kúrát is. Én gynflort kaptam vagy 6 dobozzal és frezyderm intim segítséget vettem, mert ezek helyreállítják a hüvely ph-ját. Nekem segített, azóta szerencsére nincs baj.
2013. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mubby23 válasza:
nekem csak múlt év eleje óta van de borzasztó. nekem se használ semmilyen gyógyszer mert csak úgy találgatózik némelyik orvos h mi lenne a jó. csak hát nekünk nem találgatásra van szükség. én sem tudom már h mit tegyek.
2013. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nem használok fogamzásgátlót sem hüvelygyűrűt. Már sok gyógyszert próbáltam ki de eddig semmi nem segített:( ráadásul sokszor van gyulladásom is és több orvosnál jártam de eddig egyik sem tudott kikezelni rendesen, valamilyen gyógyszert felírt és ugyan úgy vissza jött. Már magán orvost is kipróbáltam jelenleg is ahhoz járok de már egy vagyont költöttem rá nem tudom hogy már melyik orvos tudna nekem segíteni.
2013. jan. 23. 17:40
 6/9 anonim válasza:
0%
nyali nyali fincsi fincsi
2013. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszokat tartsd meg magadnak inkább!
2013. jan. 28. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Felfázásra a medveszőlőlevél teát próbáld ki. Nekem ugyan nem krónikus és visszatérő volt, de 2nap alatt elmúlt minden panaszom. Amúgy borzalmas íze van, de hatásos. Húgyúti problémákra még a vörös áfonya is egy csodaszer, de jóval drágább megoldás mint az előbb említett tea.

A fertőzésre meg ha már nem hat semmilyen gyógyszer akkor hagyd el őket, csak ártanak! - gyengítik az immunrendszered és gyengítik mind a bélflórádat mind a hüvely flórádat. Nem tudom mennyire vagy jóban az intim lemosókkal, de inkább hanyagold őket, mosakodj kamilla teával, vagy vegyél kecsketejes natúr szappant, ha házi akkor még jobb. Azt is csak úgy használd, hogy végigsimítod a kezeddel és minimális mennyiséget juttatsz az intim régióra. Mellé én a helyedben megpróbálkoznék a Protexin Gynophilus-val, persze lehet, hogy ezt már ismered. Sok sikert!

2013. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami még lemaradt.. méregteleníts, igyál sokat - gyógyteákat, zöld teát, vizet; egyél sok zöldséget gyümölcsöt, próbáld kerülni a szénhidrátokat így a cukrot is. Minden ami mű az kerüljön le az étlapról. Semmit ne egyél igyál amiben mesterséges íz, szín van és tartósítószer. Ill. a partnerednek (ha van) nincs semmilyen fertőzése? Meg bocs, hogy ilyet mondok, de sokaknak nem egyértelműek bizonyos szabályok a szexben és így kapnak ilyen csini fertőzéseket. Persze nem állítom, hogy nálad is így van ;) de anális szex után nem egészséges hüvelybe menni. Ezt azért írom le, mert konkrétan ismerek ilyet akinek ebből adódóan vannak hasonló problémái és nem hajlandó belátni, hogy köze lenne hozzá.
2013. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!