Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen házi gyógymóddal...

Milyen házi gyógymóddal szüntethetem meg a hüvely körüli viszkető, égető érzést?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan házi módzser amitől elmulik a gomba, legfeljebb enyhül, de utána újra elszporodik. fordulj orvoshoz
2013. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azzal szabad kezelni amit az orvos felír, hiszen csak ő tudja kideríteni, hogy mi okozza, és így tudja a Neked legmegfelelőbb kezelést adni.
2013. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Tulajdonképpen van olyan házi módszer, ami hatásos lehet, de én inkább rászánnám az időt és a pár ezer forintot egy gyógyszertárra.

Tamponra natúr, élőflórás joghurt, mert abban is tejsavbaktériumok vannak, mint a hüvelyben, és ez segít visszaállítani a flórát. Tiszta, belsőleg is alkalmazható teafaolajból egy-két csepp a joghurtra.

Tejsavas irrigálás, amihez ugyancsak gyógyszertárban tudod beszerezni a kellékeket, tehát...

A grapefruit is segíthet belsőleg alkalmazva.

És lehetőleg ne egyél cukrot, lisztet egy darabig, így nem lesz táplálékuk a gombáknak.

2013. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gomba nagyon makacs dolog én már 11 éve próbálok kikeveredni belőle, sikertelenül :(
2013. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle hüvelyflóra visszaállításnak akkor van értelme, ha már a fertőzést kikezelted. A joghurtos dolgoknál már százszor korszerűbb dolgok vannak, melyek amellett, hogy hatékonyabbak, egyéb fertőzést sem okoznak, amit esetleg egy tejtermék igen.

Első körben orvoshoz kell menni, hogy megállapítsa a fertőzés okát.

2013. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Emberek! Elmegy orvoshoz ezzel a tünettel, szemrebbenés nélkül gombaölőt írnak fel neki. Franc se vizsgálja, legfeljebb, ha visszatérő, de akkor is gyakori, hogy csak más-más gyógyszereket írnak fel rá. Akinek van tapasztalata, vagy a környezetében volt ilyen eset, az tudhatja.

A gyógyszereknek is megvannak a maguk hátulütői, hiába akarja bárki is úgy beállítani, mintha azok a tökéletes megoldás lennének, minden nem kívánatos mellékhatás nélkül.

A kérdésre válaszolva, HÁZILAG mit tehetsz:jól írta valaki, hogy nem szabad cukrot, fehér lisztet, alkoholt enni-inni (a nagy Candida-diéta), ez segíti, hogy az amúgy természetesen is ott levő, csak elszaporodott gombák kicsit "visszavegyenek". Egyél még fokhagymát, fahéjat, de sok helyen lehet arról olvasni, hogy házilag hogy kezelheted.

Ha pár napon belül nem javul, próbálj olyan orvoshoz fordulni, akiről hallottál, tudod, hogy lelkiismeretes, egy nemtörődöm, hivatástudat nélküli még árthat is a gyógyítás helyett.

2013. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani, hogy ne egyél cukrot fehérlisztet és élesztőt (ezen kívül még kb 985489898 dolgot nem szabad)!

A Candida diéta a világ legjobb fogyókúrája aki komolyan csinálja semmit nem ehetsz eleinte még gyümölcsöket sem!!!

Végső soron a szervezet mindent cukorra bont le, tehát én amúgy ebben az egészben nem hiszek. Sanyargattam vele fél évig, majdnem belehaltam anorexiásnak néztem ki de a gombácskák továbbra is vígan éltek...

Aki járt már természetgyógyásznál az tudja,hogy béltisztitást kell csinálni visszatérő tünetek esetén mert a vastagbél az "anyahajó" a hüvely az sokszor onnan fertőződik anatómiai közelsége miatt. A tanga a legjobb közvetitő annál jobb nem is kell :)

2013. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es voltam egyébként. Az addig oké, hogy gombaölőt adnának de megcseszhetik a gombaölőiket ha rezisztens rá a gomba!! Nem használ egyik sem...
2013. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!