Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok arról hogy...

Ti mit gondoltok arról hogy ha valaki azt hazudja h menstruál?

Figyelt kérdés
Az én osztálytársaim eléggé bunkók néha a lányokkal és az eggyik barátnőm el árulta nekem h csak azt hazudja h megvan neki és megértem mert szokták a lányok e miatt bántani nagyon sajnálom őt szerintetek ilyen esetben nem baj ha azt hazudja h meg van neki?

2013. márc. 6. 12:14
 1/8 Fészeklakó válasza:
87%
Szerintem nem baj,ez kegyes hazugság,bár ha kiderül,lehet még jobban cikizni fogják.A valódi okát kellene kideríteni,hogy miért bántsák.Ez nem lehet ok,hiszen nincs alsó korhoz kötve,mikortól kell,hogy valaki menstruáljon.Szerintem,azok a lányok,akik piszkálódnak,elég éretlenek.Nem érdemes velük foglalkozni.Fel a fejjel,ezt előbb utóbb megunják.
2013. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod nekem sincs meg...Barátnőm mondta h én is hazudjam azt meg minden egész héten a fiúk meg a lányok piszkáltak mert nem menstruálok..Olyanokat mondanak h: 'Nyomd meg a barna gombot' 'Tamponozzak el innen' .... Meg még sorolhatnám ilyeneket mondanak..
2013. márc. 6. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nálunk még nagy szám volt ha valakinek megjött, de soha nem bántottak senkit ilyesmivel. Jó tirpák osztálytársaid vannak. Hazudd azt, ha ezt igénylik, semmi jelentősége. Csak orvosnak ne hazudj soha ilyet.
2013. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a problémát jelezni kellene az osztályfőnök felé! Senkinek nincsen joga a másik tanulótársát pszichoterrorban tartani, semmilyen témában! A hazugság szerintem nem jó megoldás. Egyáltalán nem kellene az ilyen provokációra válaszolni! Mindenkinek a magánügye a testi működése és joga van az intimitáshoz!

Én biztosan azt mondanám, hogy "ehhez neked semmi közöd nincs, foglalkozz a saját dolgoddal!"

2013. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és ti ezt a fiúkkal beszélitek meg?!
2013. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De h is a fiukkal....Soha nem beszéljük ezt meg velük főkeg nem a fiukkal csak az eggyik lány el mondta a fiúknak azt..
2013. márc. 7. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

3.-nak igaza van jó nagy tirpák osztálytársaid vannak.

Amúgy hány évesek vagytok hogy ezen kattognak?


VAGY

Mond azt nekik hogy ha úgy odavannak érte, akkor majd jól orrban simogatod őket aztán majd az is vérezni.

Alul-felül egyszerre! XD

2013. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan füllentenek azért hogy felnőttebbnek látszanak. Úgy van ez mint a dohányzás, azt is azért kezdik el, hogy "nagyobbaknak" látszanak, nyilván nem azért mert az olyan jó.
2013. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!