Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyat, aki kamuz (t)...

Ismertek olyat, aki kamuz (t) a, hogy menstruál? Kiderült? Mit mondott? És miért?

Figyelt kérdés
[nálunk is van olyan,aki blöffölte -.- (ne kérdezzétek honnan veszem,egyszerűen tudom és kész)]

2012. nov. 22. 17:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell azzal foglalkozni, hogy ki menstruál, és ki nem?
2012. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindegy? Majd, amikor sok nővel fogsz együtt dolgozni, akkor mindennap azt fogod hallgatni, hogy épp kinek van meg. Egyébként meg rohadtul senkinek semmi köze hozzá.
2012. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

most nem az a lényeg,hanem hogy ismertek olyat,aki kamuzta?!

nálunk jelenleg 2 lány is hazudja,de lebuktak! szerintetek?

szerintem szánalmas dolog ezt hazudni!

2012. nov. 29. 15:33
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok. Az is szánalmas, hogy azzal foglalkozol, hogy ki menstruál és ki nem.
2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

DE MI SZÁNALMAS VAN EZEN??

lányok vagyunk és érdekel kinek hogy működik a szervezete,az ilyen témákat kibeszéljük,és ha valaki nem ért vagy nem tud valamit,akkor azt is megbeszéljük.

szánalmas a menstruációról beszélni?! hát gratulálok,akkor nem én vagyok a hülye xd

2012. nov. 29. 20:37
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Megint az első vagyok. Nem az a szánalmas, hogy beszéltek a menstruációról, hanem az, hogy ráerőltetitek azokra a lányokra is, akik nem akarnak róla beszélni. A világ legtermészetesebb dolga a menstruáció, de mindenki maga döntse el, hogy akar róla beszélni vagy nem!
2012. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

hogy jön ide az hogy nem akarnak róla beszélni? sőt,ők kifejezetten szeretnek tapasztalat nélkül is beleszólni..

szerinted azt mondjuk mindenkinek hogy "most beszélj a haviról vagy orrba nyomlak"?!

nem értem,mit akartál ezzel mondani,nem kell mást kreálni abból,amit írok.

2012. nov. 30. 16:21
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tökigaza van a kérdezőnek :) én ismertem pá ilyen lányt de mind kamuzott az egyik ugy bukott le h elözönap mondta h megjött neki másnap strandon láttam :PP csak 12 éves szóval tuti nem használt tampont ha megis volt neki :PP
2012. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
*megvolt neki :PP
2012. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

az szép xdd

nálunk is van most egy csaj hogy amikor azt mondom,hogy meg kell néznem a betétem vagycsak wc-re kell mennem és szóba jön a téma,akkor azt mondja hogy jaj neki is fáj a hasa,meg betétet kell cserélnie. XD persze...sosem láttam nála betétet és amikor ezt mondta,utána nem is "cserélt" . a másik meg betétet kért a barátnőmtől,mert "fájt" a hasa és fél a vér látványától szal utalt a menzeszre. de könyörgöm,utána mégsem ment el betétet berakni vagy már nem is kért,hanem kiment a lányokkal levegőzni,meg nem is mondta hogy megjött neki,pedig ahogy ismerem,világgá kürtölte volna. másrészt "fájt" a hasa is és le akart menni a suliorvoshoz,de érdekes,ott röhögcsélt,semmi baja nem volt.. most erre mit mondjak?

2012. nov. 30. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!