Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » úgyhallottam h a hideg víztől...

úgyhallottam h a hideg víztől késhet a mensi, ez igaz? Ha igen, akk a meleg víztől előbb jön meg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk késik és meleg vízben fürdesz akkor elvileg megjön.De nekem nem sikerült eddig még.XD De pl citromlével is lehet késleltetni elvileg...Hogy működik-e az nem 100%...:)
2009. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

NEM! Se vízzel, se citromlével, se énekléssel nem lehet befolyásolni a menstruációt. Ez egy hormonális folyamat amit csak homonokkal lehet befolyásolni.

(Különbem minden zuhanyzás/fürdés után menstruálnék.)

2009. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gondolod?... Beleülsz a hideg vízbe?... A komoly felfázás az tuti garantált!


A természet rendjébe meg nem tanácsos "bekavarni", mert utána majd évekig szenvedhetsz, hogy újra rendszeres legyen a menstruációd.

2009. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. szept. 13. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

De nem úgy gondolta hogy csak úgy bármikor megjön ,hanem ha már meg kellett volna jönnie akkor lehet hogy segít a meleg víz,de ez attól függ,hogy miért késik,ha hormonális probléma akkor nyilván nem segít.

1. voltam

2009. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a hideg víztől késne a mensi, akkor nyáron, strandszezonban mindenki összevissza menstruálna. Hihetetlen, mennyi alaptalan hülyeséget bevesznek az emberek. A meleg víztől sem jön meg előbb, minden este forró vízben fürdök, tudnék róla.
2009. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. szept. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!