Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 nappal előbb jött meg! Miért?

10 nappal előbb jött meg! Miért?

Figyelt kérdés
a ciklusom 20. napján jött meg. Szerintem ez nem normális :c

2013. márc. 6. 20:36
 1/7 anonim válasza:
ha még fiatal vagy akkor elképzelhető, hogy nem állt be normálisan, bár akkor inkább késni szokott talán. ha következőleg is ilyet tapasztalsz szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz!
2013. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam sose jött meg pontosan, (szerintem nincs is olyan nő a világon), volt hogy 35.napra de én is jártam már így, hogy egy héttel előbb. Később persze nem fog iylen abnormálisan ingadozni, ez főleg az első 5-6 évben van így. Ha még fiatal vagy akkor teljesen normális.
2013. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mióta menstruálsz?
2013. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

14 vagyok és fél éve.

de így is a két menstruációm között(az előző vége és a mostani kezdete között) 11 nap telt el!

hogyan lehetséges ez? :(

2013. márc. 7. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor nincs gond, csak még nem állt be rendszeresre a menstruációd. Ilyen előfordulhat az első 1-2 évben. :)
2013. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem,de akkor is túl hamar jött meg. általában ebben a korban késni vagy kihagyni szokott,nem előbb jönni!


feb.16-án jött az előző,ez meg márc.6-án... :(

2013. márc. 9. 13:52
 7/7 anonim válasza:
első vagyok. ne izgulj szerintem is normális. ha következőleg is hasonló panaszod lenne menj dokihoz, semmi baj nem lesz megvizsgál és maximum megnyugtat hogy ezen nem kell aggódni mert előbb vagy utóbb úgy is be fog állni rendesen. ha meg nagyon nem hagy nyugodni akkor menj el már most :) nem kell izgulni hamar túl esel rajta, nem vészes.
2013. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!