Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy menstruáció...

Az normális, hogy menstruáció előtt pár nappal el kezd viszkedni a hüvelybemenetem, megjön, és utána már nem viszket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 22:56
 1/6 anonim válasza:
58%
a menzesz "atmosott" kicsit. kijott beloled a ver ezaltal tavoztak LATSZOLAG a dolgok. de ha gomba volt a felelos az meg mindig ott van!:/
2013. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a viszketést csak a menstruáció körüli napokban érzed, akkor szerintem normális, de biztosat csak orvos mondhat.
2013. febr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez normális lehet, mivel a női ciklus során változik a hüvely pH értéke(menstruáció előtt savasabb irányba tolódik) így ez az érzékenyeknél irritációt okozhat.
2013. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem normális. Nekem is igy volt pontosan mensi elött egy héttel jeletkezett minden hónapban. aztán kiderült hogy gomba. A mensi valamennyire kitisztitja de nem mulik el teljesen és ennyi idő kellett hozzá hogy annyira elterjedjen hogy ujra tünetet okozzon. Ez egyébként nekem fogamzásgátló mellett volt és kiderült hogy nem sima gomba hanem candida volt. Ja és idővel egyre erösebbek lettek a tünetek.
2013. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Valószínű gomba! Én is elhanyagoltam majd annyira tönkretett ott lent hogy egyszerre volt gombám, fertőzést kaptam és begyulladt a hüvelyem.

Pedig eleinte nekem is csak akkor viszketett mielőtt megjött. A folyamatos viszketés csak akkor jött mikor már nagy volt a baj.

Ajánlom menj most el dokihoz, egy egyszerű vizsgálattal megmondja van e ott valami nem oda való!!!

2013. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
--------
ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!