Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon lehetek terhes? Bővebben...

Vajon lehetek terhes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
10 hónapja szedem a yasminelle fogamzásgátlót. Terveztem abbahagyni végleg,mert meghíztam tőle nagyon és némileg megkönnyítette a döntésemet az,hogy legutóbb még lett volna hátra 1,5 hét de csütörtökön reggel valahogy megjött(február 14), ezt nem is értettem de aznap már nem vettem be a gyógyszert. Pénteken együtt voltam a barátommal, nem védekeztünk, megszakításos módszerrel szeretkeztünk. Szerintem kicsit belém is ment...lehetek terhes vajon? A helyzet az,hogy 1,5 hete kb eléggé fáj az alhasam, mintha meg akarna jönni és a mellbimbóm érzékenyebb. Egyik b.nőm mondta,hogy neki az alhasi fájdalom volt annó az előjele,hogy terhes lett. Vegyek egy tesztet? Ha esetleg teherbe estem akkor azt már kimutatná a teszt?
2013. márc. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta nem szeded?
2013. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális rá aze sély. A teszt aktus után 2 héttel már kimutatja. Szerintem csak meg fog jönni annak érzed a pre mens tüneteit.
2013. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Február 14 óra nem szedem,mert akkor jött meg,pedig ugye 24-ig kellett volna szedni és utána jött volna a 7 napos nem szedem periódus. Mikor láttam,hogy megjött reggel már nem vettem be az az napi tabit.15én volt az aktus.
2013. márc. 7. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és azért nem vettem be,mert már terveztem abbahagyni egy pár hónapja csak nem mertem,mert sok rosszat olvastam-hallottam az abbahagyás tüneteire vonatkozóan.
2013. márc. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!