Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfog jönni a duphaston...

Megfog jönni a duphaston 10mg-os gyògyszertől a menstuáciòm?

Figyelt kérdés
Decemberben volt meg utoljára a menstruáciòm december elején volt az utolsò szexuális kapcsolatom ahol ovszerrel védekeztünk. Decemberben pontosan meg is jött, de januárban kimaradt. Várpam 2 hetet biztos csak késik. Elmentem a nőgyògyászomhoz aki megultrahangozott és kijelentette hogy 100százalékig biztos hogx nem vagyok terhes, hanem az a bajom hogy nem termelt egy homont eleget a szervezetem ezért felirta a duphaston 10mg nevű gyògyszert 10 napi adagot napi 2x1 szemet kell szednem. Most a 6.napja szedem. Azt szeretném megkérdezni hogy a gyogyszer befejezte után mikor számíthatok a menstruáciò jelentkezésére, és azt hogy biztosan meg fog-e jönni tőle? Köszönöm a válaszokat :-) csak még nem jártam igy soha és kiváncsi vagyok rá.
2013. márc. 7. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem régebben azért írta fel a dokim ezt a bogyót, mert 3 hete késett, plusz negatív teszt...3x1 et kellett szednem 5 napig és 9-10 napot mondott a doki abbahagyás után, hogy addig meg kell jönnie. Meg is jött, 10 napnál
2013. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!