Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Problemam: a melleimben...

Problemam: a melleimben csomokat talaltam, es a bal mellbimbomban egy er van, a mellbimboim korul is vannak erek. Ez a mellrak lenne? Segitsenek kerem. Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 05:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj orvoshoz. Lehet rák, de lehet jóindulatú ciszta is.
2013. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért a legrosszabbra ne gondolj rögtön, de a biztonság kedvéért tényleg az a legjobb ha orvoshoz mész, hiszen csak ő tud biztosat mondani!
2013. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg!Egy rákos daganat a mellben nem egyszerre mind a kettőben sok csomóval jelentkezik.Ezek valószínűleg cysták. Az erek pedig- alkatilag- jobban látszanak,mint általában.De tényleg menj el orvoshoz,kortól,panasztól függően szükség van UH-ra, esetleg mammographiára. És bizony évente ellenőrzésre kell járni.
2013. márc. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. márc. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

semmiképpen sem rák az erek láthatósága.

Ha a csomók mindkét mellben vannak, akkor az sem valószínűsít rosszindulatú csomúkat.

2013. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy,

ha 18 alatt, akkor lehet növekedéstől,

ha csak ideiglenesen van akkor lehet, hogy a ciklusodtól, ami a menses után 4-5 nappal majd elmúlik,

egyébként pedig ne izgulj, mert mindkét mellben egyszerre nem valószínű, hogy kialakulna valamiféle rosszindulatú daganat, de biztos, ami biztos, érdemes lenne megmutatnod egy nőgyógyásznak.

2013. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden nőnek vannak ártalmatlan ciszták a mellében. Kinek több kinek kevesebb. Föleg menzesz elött. Ha menzesz után is ott vannak még akkor menj orvoshoz. Az erek teljesen normálisak. valószínüleg a csomók is ártalmatlanok. Föleg hogy több van.
2013. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok! a csomok pedig elmozdithatok, de azert felek...mar kb. 5 eve megvannak a csomok, de kb. 1 eve kezdtek el fajni.
2013. márc. 17. 12:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne félj! A fájdalom függ a menstruációs ciklustól.Menses után legkisebb a szervezetben a hormonok hatása,akkor nézd meg fájnak-e. Ha mégis aggódsz menj el orvoshoz,de szerintem felesleged.
2013. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!