Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem fog letolni a doki,...

Nem fog letolni a doki, amiért 20éves létemre még csak egyszer voltam nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Akkor petefészek cisztára gyanakodtak, végül vesekő volt. De a vizsgálat olyan kellemetlen volt, hogy azóta nem mertem elmenni. Viszont a gumival már sok baleset történt(3). És az idegbaj bőven elég volt, hogy leküzdjem a félelmem. Csak parázok, hogy le fog b.ni.... De ugye megérti, ha mondom, hogy nagyon mély nyomot hagyott bennem az a bizonyos vizsgálat? Ja, és a ciklusom melyik napján menjek? Mármint a pé.előtt, után, mensi előtt, mensi után???Köszi előre is!
2008. jún. 8. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Én 19 éves vagyok és még soha nem voltam nődokinál.... Kellett volna?
2008. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog lebaszni, az a dolga, hogy megvizsgáljon és kész. Szerintem a ciklus közepén érdemes menni, de mindegy mikor, csak ne akkor, amikor vérzel, ja, és meg fogja kérdzeni, hogy mikor volt meg utoljára, szóval azt jó felírni, vagy észben tartani (én mindig elfelejtem, na ezért le szokott baszni).
2008. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyáltalán rá sem fog kérdezni, ha te nem mondod el, egyébként ha nincsen problémád akkor minek dokihoz menni, elég az évi egy rákszűrés, ami fontos, ha szexuális életet élsz, az pedig nem olyan vészes.
2008. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs joga lecseszni, ez a te felelősséged, hogy elmész-e hozzá vagy sem. Viszon én még nem voltam nőgyógyásznál, 21 éves vagyok. Rohadtul félek tőle...
2008. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!