Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja azt, hogy a nemi...

Mi okozhatja azt, hogy a nemi szervem felett 2 oldalon (talán petevezeték van ott, vagy bél) nagyon kemény a hasam?

Figyelt kérdés

Nem csak ott, hanem a bordáimig kemény az egész hasam. De alul ki tudok tapintani egy kb.5 cm vastag vonalat.


Nem hinném, hogy terhes vagyok, mert 3 hónapja nem élek nemi életet és azóta 2x is megvolt rendesen. 1,5 hete van ez, hányingerem van egész nap, laza állagú székletem és nyilaló fájdalmat érzek a hasamban sokszor - gondolom gyulladás.


Könnyű azt mondani, hogy menjek orvoshoz, de külföldön vagyok és a biztosítom nagyon lassan intézi a dolgokat... szóval ha nem muszáj nem megyek orvoshoz 3 hónapig.



2013. márc. 8. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig más nem tud biztosat mondani, csak az orvos, és 3 hónap múlva meg már nagyobb baj is lehet.
2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!