Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy eddig...

Mitől van az, hogy eddig mindig 24-e körül jött meg a menstruációm, de a múlt hónapban 15én, ebben a hónapban pedig 7én? 19/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is kábé ez van.

Általában a hónap közepe után jött meg,múlt hónapban még pontos is volt(16-án),viszont ebben a hónapban 6-án!

Én sem tudom. Talán azért mert fiatalok vagyunk.

14,5l

2013. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt, 3 hónapon át mindig 21 napra jött meg a menstruációm. Nem akartam tovább húzni a dolgot és elmentem nőgyógyászhoz. Még jó, mivel egy 3,5 cm átmérőjű cisztát talált UH-val. Kaptam rá gyógyszert (Norcolut), jövő héten kell mennem ellenőrzésre. Én 20/L vagyok, de szerintem már 19 évesen is rendszeresnek kellene lennie. Persze lehet, hogy stressztől, idegeskedéstől, stb. jött meg előbb, de szerintem azért menj el egy nődokihoz és vizsgáltasd meg magad/kérd ki a véleményét. Nem megijeszteni akarlak, de az egészségeddel ne játssz!
2013. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!