Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha február 5. -én...

Az normális ha február 5. -én múlt el a menstruációm és ma már megint pecsételek?

Figyelt kérdés

2 hétre rá így megjöhet? Nagyon sokat stresszelek mostanában lehet esetleg ettől? Egyébként rendszeres volt addig, amíg le nem fogytam 20 kg-ot kb. 2 hónap alatt.

18L



2013. febr. 18. 19:02
 1/5 anonim válasza:
Ha kb. felezési időben vagy akkor előfordulhat néha ilyen :)
2013. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem egyszer fordult elő ilyen, hogy két hétre rá megint megjött. Én akkor még stresszes sem voltam, szóval van ilyen.

Elmondod, hogyan adtál le ennyit ilyen gyorsan? Nekem 40 kilótól kellene megszabadulnom.

2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem tudatos fogyás volt, vagyis nem akartam lefogyni egyáltalán. Pánikbetegség, depresszió alakult ki a nyár folyamán lelki okok miatt és azóta sem sikerült 1 kg-ot sem felszednem. Valószínű, hogy a gyógyszer amit kaptam, ez az egyik mellékhatása. Úgyhogy így vagyok 175 cm és kemény 45 kg.. :(

2013. febr. 18. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Mielőbbi gyógyulást kívánok! Ez a pecsételés már a túlzott fogyás miatti hormonhiány lehet. Remélem már megállt a fogyásod. Ugye a lelki bajokkal kezelnek rendesen?
2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
peteérésed van,azért pecsételsz :)
2013. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!