Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A zalaegerszegi nőgyógyászatró...

A zalaegerszegi nőgyógyászatról kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ha bejelentkezel mikorra adnak időpontot? Kedvesek az orvosok? Érdemes elmenni, vagy inkább a magánrendelés?
2013. márc. 8. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy hétre szoktam kb. kapni időpontot, lehet választani, hogy reggel, kora délután, szóval ilyen szempontból rugalmasak. Várni én nem szoktam túl sokat, szerencsém szokott lenni, nem nagyon késett a rendelés, amikor én voltam. Az orvosok egy része nagyon rendes, de ki lehet fogni sajnos bunkót is. Én egyszer kifogtam, és akkor megfogadtam, hogy inkább magánrendelésre járok (este van, nem kell elkérezkedni munkahelyről, és ember számba vesznek). Én néha az asszisztensektől ijedtem már-már meg, mert a folyosón sétálva, és egy-egy érdeklődőnek válaszolva eléggé nyersnek tűntek, de bent a vizsgálóban ők is normálisak voltak velem mindig.
2013. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt hiszem elgondolkodom a magánrendelésen... Ha nem vagyok indiszkrét, te kihez jársz?
2013. márc. 10. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!