Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászatról ultrahangra...

Nőgyógyászatról ultrahangra küldtek. Le kell vetkőznöm alulról teljesen?

Figyelt kérdés
A panaszaim alapján a petefészkem környékét fogják megnézni.
2010. nov. 1. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, hogy hasi vagy hüvelyi ultrahang lesz. A hasi, akkor csak a hasadon kell felhúzni a felső ruhád és egy picit lejjebb húzzák ami alul van, de a puncid nem fog látszani.
2010. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gondolom hasi lesz,mert a hüvelyit a nőgyógy.on szokták megcisnálni. Nem kell levetkőzni
2010. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hüvelyi vagy hasi ultrahangra küldtek. Hüvelyinél ugyanúgy le kell vetkőznöd alulról, mint a nőgyógyásznál (nálunk a nőgyógyász csinálja a hüvelyi ultrahangot is, sokkal kényelmesebb, mert csak 2 lépéssel át kell menni a másik vizsgálóágyra), hasi uh-nál csak szeméremdombig kell letolnod a nadrágot/szoknyát/bugyit, a felsődet pedig csak felhúzod a köldököd fölé, szóval tényleg csak a hasad van szabadon.
2010. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is csak hasi ultrahang lesz. Amúgy 14 éves vagyok,ennyi idősen csinálhatnak hüvelyit?
2010. nov. 1. 12:46
 5/11 A kérdező kommentje:

Leírom mi van a papíron,amit adtak:


St:

Kornak megfelelő retrofletalt uterus,bal oldali környezet szabad. Jobb oldal hasfalvédekezés miatt nem ítélhető meg.


Jav. Tel hólyaggal nőgyógy. UH lelettel rendelkezzen.


Beavatkozások:

Vizsgálat.

2010. nov. 1. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebből én csak annyit értek, hogy a méhed a korodnak megfelelő és tele hólyaggal és nőgyógyászati ultrahang lelettel kell jelentkezned. De lehet, hogy tévedek.
2010. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az is itt van még:


2 hónapja szúró alhasi fájdalmai vannak. HO: Kezelte,panaszai nem szűntek.


Diagnózis:

Az alhas egyéb részeire lokalizált fájdalom.

2010. nov. 1. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint voltak korábban panaszaid, de nem mentél orvoshoz?
2010. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De igen,elmentem orvoshoz,írt gyógyszert,de nem múlt el. Vártam hogy hasson,de nem hatott.
2010. nov. 1. 13:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Telt hólyaggal kell menned, tehát hasi ultrahang lesz. (Hüvelyinél üresnek kell lennie a hólyagnak).

Ez esetben, mint ahogy már leírták, csak a pólódat kell felhúzni, meg picit letolni a bugyit.

2010. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!