Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha ennyire kellemetl...

Normális, ha ennyire kellemetlen és fájdalmas nekem a peteérés?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szinte minden hónapban a peteérés körüli napokban nagyon puffad a hasam és fáj alul, a petefészkek és a méh körül. Olyan érzékeny, hogy néha még a leülés is fáj. Nagyon rossz a közérzetem, olyan furcsa vibrálás szerű érzéseket érzek és hányingerem is van, szerintem a puffadfás miatt. Orvosnál még nem voltam, de szerintetek ez normális? Egyszerűen csak peches vagyok és ennyire érzem ezt a folyamatot? A menstruációnál nem érzem magam ennyire kellemetlenül.
2013. márc. 8. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na kíváncsi vagyok a válaszokra, mert nálam is ez a helyzet. Nálam ilyenkor nem csak a leülés kellemetlen, és fájdalmas, hanem pl. a pisilés is. Nálad ez nincs?
2013. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Más tünetekkel, de nekem is keserű napjaim voltak a középidőben. Az orvos úgyis azt fogja mondani, hogy normális.
2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. A pisilés nem szokott fájni. Szóval valószínüleg normális? Szupi, mert annyira rossz a közérzetem, hogy szinte betegnek érzem magam ilyenkor.
2013. márc. 8. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor velem is ugyan ez van, kiszámíthatatlan igazából, de olyankor én is kb a halálomon vagyok, úgy érzem folyamatosan hogy hánynom kell, iszonyúan fáj a hasam és fáj minden mozdulat. Ismerek olyat aki minden hónapban ezt játssza el de neki is semmi baja, szóval normális. Bár ha nem érzed annak kivizsgáltathatod, bármi lehet, de sajnos sokaknál ez megszokott.
2013. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már bármikor megjöhet, hányingerem van, és mintha döfködnék időközbe a hasam. Gyakran kell mennem pisilni, és ha nem is kell de pisilés ingerem van...jajj jöjjön már meg! Túl akarok lenni rajta.
2013. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-nek.

hány éves vagy? O_o

2013. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Most épp aktuálisan nálam is ez van.. Van hogy megsem érzem, van viszont, hogy puffadok, feszít a hasam alul és ilyen kakilás inger van rajtam folyton:D

2021. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!