Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még 17 napom lenne a menzeszem...

Még 17 napom lenne a menzeszemig, mégis fáj a hasam. Előbb van peteérés? (tinilány)

Figyelt kérdés

egy könyvben az van hogy a görcsöket előidéző hormon csak a menstruációt megelőző 10. nap környékén kerül a véráramba és a vérzésig folyamatosan termelődik.

most akkor mi lehet a bajom?

és a derekam is fájt,ahogy a vérzés alatt szokott..



2013. febr. 28. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen izgulnod. Nem tudom, hogy mennyire rendszeres neked a mensesed, de megesik, hogy kicsit másképp folynak le ezek a folyamatok.. Van, hogy alig érzel valamit, semmi görcs, csak tudod, hogy a napja van, viszont van amikor ahogy befejezedött az egyik, már fájnak a melleid a következő miatt.

Ha ez folyamatos, és nem csak egyszeri, akkor keress fel egy nőgyógyászt konzultációra, de ha csak egyszer történt meg, akkor nem kell rajta sokat kattognod! :)

Nekem volt már 10 napos ciklusom is..... 20 N :)

2013. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még nem rendszeres,de az eddigiek átlaga 30 nap és a múltkori pont 30 napos volt.
2013. márc. 1. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!