Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem bírom kivenni a tampont,...

Nem bírom kivenni a tampont, mert túl mélyen van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este 11 óra körül felraktam egy tampont és kb fél 1-kor értem haza és kiakartam venni a tampont de nem bírtam.Próbáltam már kiszedni,nyomkodni stb... de nem bírom és nagyon mélyen van,gondoltam elmegyek nőgyógyászhoz de csak délután tudok.Van esetleg valami tippetetek mit tegyek.Nagy nagy baj ha ilyen sokáig van bent?

2013. márc. 9. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Guggolj le és nyomj, mintha kakilnál. Segíthetsz a kezeddel is! Ha így sem jön ki, akkor ma tényleg menj nőgyógyászhoz!
2013. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de nem sikerült. Nagy baj ilyen hosszú idő óta bent van?
2013. márc. 9. 08:31
 3/7 anonim ***** válasza:
ha túlázik, kijön ha nyomsz. egyébként meg mi lett a cérnával?
2013. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is elszakadt a madzag, de sikerült kinyomnom. Pedig szűz voltam még.
2013. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképpen menj ma ügyeletre ha nem jön ki!!!!! A véres tamponban nagyon hamar elkezdenek szaporodni a baktériumok, amik okozhatnak fertőzést is.
2013. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából az van, hogy meg sem találom meg semmi, a cérnát sem, az is lehet, hogy kiesett de nem vagyok olyan hülye, hogy ne venném észre. Meg úgy érzem mintha benne lenne és ebben az a legrosszabb,hogy szűz vagyok és eddig nem mertem kipróbálni a tampont...erre most kipróbálom és így járok.
2013. márc. 9. 12:51
 7/7 Ágota Nóra ***** válasza:
0%

Velem is volt ilyen de szerencsére a bátyámnak hoszabb az újja és el tudta érni és kihúzta.

Szét kellett jól húznom a popsim hozzá hogy fel tudjon nyulni.

Apu elvált és vele és a bátyámmal élek.


A bátyám kértem meg rá.


13l

2013. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!