Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este lefekudtem a...

Augusta Vonheim kérdése:

Tegnap este lefekudtem a baratommal de ugy hogy meg kicsit megvolt a menszeszem es elfelejtettuk kivenni a tampont . Azota sem tudom kerlek irjatok mit tegyek? Lesz e valami komoly bajom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha kivetted a tampont, akkor nyugodj meg, valószínűleg nem lesz semmi bajod. Ha viszont úgy felcsúszott, hogy nem tudod kivenni, akkor mielőbb menj nőgyógyászhoz, mert nagyon könnyen elkaphatsz fertőzést, és komolyabb bajok is lehetnek belőle.
2013. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem tudod kivenni, akkor azonnal (nem holnap!) menj el orvoshoz, akár nőgyógyászati ügyeletre is!
2013. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Elég valoszinütlen, hogy olyan hosszu a hüvelyed, hogy te, barátod, barátnöd, anyukád ne tudná elérni és kikapni belöled, olyan pozban, ahol rövidül a hüvelyed (guggolva, hanyattfekve és a lábad a nyakadnál, négykézláb). Ha mégsem, akkor orvoshoz.
2013. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Ha van esélye, hogy a hüvelyedben maradt a tampon, akkor még MA menj nőgyógyászhoz sürgősséggel!!!
2013. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
orvos...
2013. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
elfelejtettük kivenni ez mekkora már atya jóég :D:D:DD:D szakadok a nevetéstől :D
2013. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!