Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők akik még nem élnek...

Lányok/nők akik még nem élnek szexuális életet! Ti hány naponta borotváljátok a puncitok?

Figyelt kérdés
nem féltek az esetleges következményektől pl fertőzés,bőrbetegség hogy védekeztek ellene? kort is írjatok
2013. márc. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én még egyszer sem borotváltam le. 17/L
2013. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

en 18-ig voltam szuz de elotte pl. 14 evesen is minden nap vagy minden masnap


unokatesom egyszer be is szolt hogy megis minek borotvalom magam ok akkor nem voltam mar szuz de mar reg nem voltam pasival

hat en nem szeretem szorosen magam ott lent...

2013. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon szőrös voltam ott lent. Úszás miatt borotváltam le először. Én viszketek ha egy ideig nem borotválom. Olyan 1-2-5 naponta szoktam,mikor hogy. Még szűz voltam amikor kezdtem, de most sincs barátom mégis "leszedem" a nagyját. Nekem így kényelmesebb.
2013. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most azért lettem lepontozva mert nekem így kényelmesebb? Vagy mi? Akkor miért kérdezed ha hülyeségnek tartod?
2013. márc. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ágota Nóra ***** válasza:

Nekem nem szőrösödik annyira ,csak a tesi dressz véget kell egy kicsit burotválni.Kb 2 hetente kell.


13l

2013. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ollóval vágom. nem borotválom,mert nekem rettentően tud viszketni,ha egy picinél is rövidebbre vágom a szőrt,mert ahogy nő,szúr és viszket.

nekem jó ollóval,nem is akarok teljesen csupasz lenni(mert hát minek,rajtam kívül senki sem látja :P),de nem is dzsumbujos. maradok a kettő között :)

15L

2013. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
naponta
2013. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!