Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál (gyógysze...

Voltam nőgyógyásznál (gyógyszert akarok feliratni a pattanásaim miatt) és nem vizsgált meg, mert szűz vagyok. Laborra elküldött (pisi+vér). És ha visszamegyek az eredménnyel szerintetek akkor sem fog megvizsgálni? . Remélem, hogy nem : )

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok,jók a fog.gátló gyógyszer a pattikra? Én már tényleg nagyon durván az vagyok,nem segít SEMMI! És nem akarom,hogy tovább hegesedjen az arcom:( 18 vagyok
2013. márc. 10. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőbe járok de engem a magán bőrgyógyászom küldött el. Biztos vagyok benne h meg fog vizsgálni korod miatt meg ha tampont használsz akkor tuti. Am nem nagy dolog ez a vizsgálat ka 2 perc. én 1 hónapja szedem a minerva foggátlót nagy változás nem következett be dzért még más gyógyszert is szednem kell. :-/ ha van kérdésed nyugodtan irj privit.

19L 3napja :-D

2013. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális orvos megvizsgál.
2013. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha első alkalommal nem vizsgált meg, most sem fog.

De szerintem nem fogamzásgátlót kellene rá szedned, hanem bőrgyógyászhoz fordulni.

Lehet, hogy a tabi segíteni fog, de sokszor csak addig segít, míg az ember szedi. Utána meg esetleg még rosszabb lesz.

Arról nem is beszélve, hogy azokat a tablettákat szokták felírni ilyen panaszokra, amiket Franciaországban most tiltanak be, mert meghalt tőlük 4 nő.

2013. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam már bőrgyógyásznál kettőnél is nagyokos.MONDOM SEMMI nem segít!!!!!
2013. márc. 10. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most miért ordítasz le? Odaírtad a kérdésbe, hogy voltál bőrgyógyásznál? Nem. Akkor honnan tudhattam volna?

Honnan tudjam, hogy mi az, amit már próbáltál?

Akkor szedjed bakker, a te dolgod Nem tudom minek kell itt üvöltözni azért, mert vki segíteni akart.

2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy kipróbáltam már mindent.25 ezer féle kenőcs,diéta,gyógyszer......első dolgom a bőrgyógyász volt
2013. márc. 10. 13:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot,de már kipróbáltam.
2013. márc. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!