Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Óránként járok pisilni. Mit...

Óránként járok pisilni. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Napi 3 liter vizet/teát megiszom, nem vagyok felfázva, nem csíp. Ez ellen lehet valamit tenni, vagy én ilyen típus vagyok, ilyen gyors az anyagcserém? Viszont ezzel szemben csak egyszer van székletem, ami kevés számomra. Ötletek?

2013. febr. 5. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tea vízhajtó. Egyébként hacsak nem aktívan sportolsz vagy nem végzel olyan jellegű fizikai munkát, ami indokolttá teszi a fokozott folyadékbevitelt, ez a 3 liter túlzás. Baromság, hogy agyon kell inni magunkat vízzel. 2 liter folyadék (amiben benne van a víz, tej, leves, gyümölcs) télen elég. Ha 3 liternyi vizeket ledöntesz magadba, azzal fölöslegesen terheled a vesédet meg a szívedet. Én is ezt csináltam régen, hogy döntöttem magamba a vizet literszám és orvos mondta, hogy ezt gyorsan hagyjam abba, mert tönkreteszem a vesémet.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne is csodálkozz, ha óránként jársz, ha 3 litert iszol. Én nagyon keveset iszok, napi fél liter kb., maximum 1 liter, ha pl. eszek néha levest, de olyan is volt már, hogy fél litert sem ittam meg. És még így is megyek naponta 4-5 alkalommal pisilni. Nem is tudom mi lenne velem, ha vedelnék.
2013. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régebben nem ittam ennyit. Az utóbbi 2 hónapban kezdtem el, mert nagyon pattanásos a bőröm és mióta többet iszom tisztul. De akkor próbálok egy kicsit csökkenteni. Köszönöm a válaszod.
2013. febr. 5. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy pisilsz sokat, hogy sokat is iszol, az nem baj, legalább tisztulnak a húgyutaid.
2013. febr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a baj, ha ennyi víz vagy tea után nm kéne ennyit pisilned. Az óránkénti az teljesen rendben van szerintem... Viszont: ha már ennyit iszol, pótlod is az így kimosott ásványi anyagokat?!?
2013. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!