Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaghurut szex után. A...

Hólyaghurut szex után. A férfit is kezelni kell?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, első levél. Miután elmúlt a menzeszem, szeretkeztünk, aztán hirtelen újra vérezni kezdtem közben, és másnap felfázás tüneteit éreztem. Elmentem dokihoz, 500 mg-os Cifran-t kaptam, azt mondta vesehomokom lehet.

Lényeg a lényeg, sehol nem találtam azt hogy a partnert is kellene ilyenkor kezelni...

Ha igen, még is hol, hogyan, mit kapnak olyankor a pasik?



#hólyaghurut #férfi kezelése
2013. márc. 11. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hólyaghurut vagy vesehomok....de egyébként felfázás, vesemedence gyulladás stb esetén nem kell az nem fertőz...
2013. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hólyaghurut nem szexuálisan terjedő betegség, ő nem kapja el. Amit tehettek, hogy alaposan megmosdotok mind a ketten szex előtt, hogy minél kevesebb kórokozó kerüljön a húgycső közelébe, akár a te végbeledtől, akár a párodról. Aktus után pedig menj el pisilni mindig, hogy kiürüljön a hólyag, és az esetlegesen feljutó baktériumok ne tudjanak vígan szaporodni a vizeletben. És persze utána sem árt egy kis mosakodás.
2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindkettőt említette a doki hogy lehetséges, ezért én sem tudom biztosra mondani. :/

Igaz, a pisi el is maradt előtte-utána is...köszönöm a válaszotokat!! :)

2013. márc. 11. 19:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Különben fura..eddig óvszerrel védekeztünk, akkor nem volt ilyen probléma, akkor sem mentem el pisilni se előtte, se utána. A legelső óvszer nélküli szex után jelentkezett másnap az égő érzés. Remélem tényleg a menzesz miatt van..és nem tér vissza a következő szeretkezés után :(
2013. márc. 11. 20:34
 5/10 A kérdező kommentje:

Azóta viszketek is ott lent!! :(

Még barnázok, elmehetek így nőgyógyászhoz? Elviselhetetlen ez az egész...

2013. márc. 12. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
A barnázás az első három hónapban a fogamzásgátló szedésének elkezdésekor normális. Viszont ha viszketsz is, akkor elkaphattál valamilyen fertőzést, valószínűleg gombát, menj el az orvoshoz a biztonság kedvéért.
2013. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta viszketek is, és ha bedugom az ujjam fáj, ha megvizsgál a nőgyógyász kacsával biztos ordítok :(
2013. márc. 12. 11:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kétszer említettem az elejét.
2013. márc. 12. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor elmondod a panaszaidat, mondd el, hogy viszket, és nagyon fáj belül is, ha egy ujjadat bedugod. Akkor biztosan óvatosan fog megvizsgálni, de muszáj lesz a kacsát beraknia, hogy körül tudjon nézni.
2013. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Délutánonként mindenféle fájdalom elmúlik, az se fáj ha bedugom az ujjam, úgyhogy nem lesz gond, "csak" délelőttönként elviselhetetlen a fájdalom. Holnap urológus, aztán nőgyógyász.
2013. márc. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!