Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy ha mindig tangát...

Igaz, hogy ha mindig tangát hordok, könnyebben lehet hüvelyfertőzésem? ^^

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

ezt így nem lehet eldönteni, mutass képet!:D

najó, nem muszáj... bár nem tartalak vissza;)


naszóval

hát mivel kevesebb a szövet, kevesebb réteg van közted, és a külvilág között.. ha pl beleülsz valamibe és átjut a nadrágod szövetén, akkor már csak egy kisebb-nagyobb ugrás és rajtad van..:D

szóval végeredméyben kevésbé vagy védett, szóval elképzelhető, hogy a válaszom igen:D

2013. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi :D gondolom fiú vagy :D képet nem kapsz :P

értelmes válasz?

2013. márc. 11. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

fiú vagyok igen.. HONNAN TUDTAAAD?!;)


de amit írtam azt értelmes válasznak szántam!

2013. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem is tudom.... :D


a nadrágon nem megy át a kosz :/

2013. márc. 11. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

ha folyadékba ülsz, akkor már simán átmehet.

és egyébként csak hiszed, hogy az egyszerű farmer szöveten nem megy át:D a pamutról nem is beszélve


de amúgy mivel a bugyi eleve bevág, a rajta lévő bacik már egyből jóféle táptalajra kerülnek, közelebb kerülnek a "célállomáshoz"

oké, tudom, kimossátok, de attól még kerülhet rá könnyedén baktérium, és a kérdés arra vonatkozik, hogy könnyebben kaphatsz e fertőzést.. szóval a válasz a fenti rizikófaktorok alapján igen:D (de ez nem azt jelenti, hogy akkor 2 hét után tuti elkapsz valamit, de a rizikója nagyobb, és a kérdés erre vonatkozott!:D!

2013. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondjuk igen a bevágás az tényleg lehet ok... egyébként hogyhogy ilyen tájékozott vagy ?
2013. márc. 11. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

ami azt illeti bugyik terén annyira nem vagyok tájékozott, de tanultam kórtant, járványtant..

és van egy kis képzelőerőm :D (mármint azt nem tanítják, hogy milyen bugyihoz milyen fertőzéslehetőség tartozik, de azt igen, hogy a fertőzéskapu meg ilyesmi)

2013. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azon kívül, hogy könnyebben átjutnak, a végbélnyílásodtól még oda is tessékeli a bacikat a tanga pántja, egyfajta hidat képez a hüvelyed és a feneked között. Néhanapján biztos nem fog megártani, de ha lehet inkább maradj a hagyományos vagy francia vagy egyéb csinos, de egészségesebb alsóneműknél. :)
2013. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
A tanga a fenekedben lévő baktériumokat könnyen átviheti a puncidba, és ott fertőzéseket okozhat.
2013. márc. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!