Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem sikerül felhelyezni...

Miért nem sikerül felhelyezni a tampont? Hogyan menne fel könnyebben? Már nagyon sokszor próbáltam felnyomni, de csak az elejét sikerül. Utána fájdalmat érzek. Picit mindig "görcsölök" előtte.

Figyelt kérdés
Szeretném már megszokni, mert 18 éves vagyok és bulik alkalmával, vagy tesi órán, vagy akármikor sokkal kényelmesebb lenne, mint a betét. Férfival nem voltam még. Lehet, hogy azért nem sikerül? Nagyon szűk lennék? Menstruációkor nagyon fáj a hasam, lehet a tamponnal még jobban fájna?
2012. aug. 12. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

használt mini tampont. előtte mosakodj meg szappannal ott lenn,és utána könnyebben csúszik,tedd szét a lábaid és úgy próbáld meg de minivel.. sok sikert : D

16L

2012. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
minivel próbáltam
2012. aug. 12. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd!
2012. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig, egy évig kellett próbálkoznom anno, hogy sikerüljön felhelyezni. Végül azt hiszem úgy sikerült, hogy hanyatt feküdtem az ágyon és nagy nehezen. Nyugodtan próbálkozz csak több pózban, valahogy csak sikerülni fog.
2012. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél applikátoros tampont! Azt nagyon könnyű feltenni, nem tudod elrontani.
2012. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hasonló cipőben jársz most mint én akkor. Amikor szűz voltam a mini tampon se ment fel. Most már nem vagyok az így a normál simán felmegy de még csak most használtam először végre normálisan tampont el kell mondjam, hogy hihetetlenül jó és kényelmes mintha meg se lenne meg semmi. Szóval szerintem neked is úgy lesz mint nekem ha nem leszel szűz sikerülni fog. Esetleg próbáld meg azt, hogy felteszed az egyik lábad vmire és úgy nyomod fel picit ferdén. Szeméremajkat húzd szét, tampon végébe tedd a második ujjad és ferdén nyomd fel ameddig csak lehet ne ijedj meg az ujjad kb félig legyen bent...ha fáj akkor hagyjad majd akkor próbáld újra :) 19/L
2012. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!:)

megpróbálom majd úgy,de már ha arra gondolok,hogy megint próbálkoznom kell...már attól elmegy a kedvem :S

2012. aug. 13. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor hagyjad idegesen ezt nem is lehet megcsinálni. Benne van a tudatodban, hogy úgyse sikerül, rágörcsölsz és tényleg nem fog menni. Akkor várj vele addig mint én :)

Előző voltam :)

2012. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!