Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba gyanúra jó a...

Hüvelygomba gyanúra jó a canesten?

Figyelt kérdés
Voltunk hétvégén egy kisfalusi lakodalomban, ahol sikerült páromnak elkapni egy gombás fertőzést. Az urulógus persze canestent írt fel. Nekem is jó ha veszek Canesten combit? Sajnos nálunk csak egy nődoki van aki sztk-s, és ő nagyon brutális a többiek mind nyolcezer forint körül vizsgálnak. Erre jön még rá a kétezres gyógyszer is, így remélem értitek, hogy ha nem muszáj nem szívesen megyek hozzá.. :( (legutóbb a rákszűrésen is véreztem olyan durva volt)

2013. márc. 12. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyanúra biztos, hogy nem, és ha tényleg gombád van, akkor sem biztos hogy jó! Olvasd el az első válaszoló által linkelt cikkeket, főleg a másodikat!
2013. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, megpróbálhatod, ha nem múlik tőle, akkor viszont irány az orvos.
2013. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálnám a Canestent, nekem is segített, viszont ha nem múlna el akkor mégiscsak orvoshoz kellene menned.
2013. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gyanú esetén ne használd, mert majd ha tényleg bajod lesz, akkor már nem fog hatni.

Én amikor úgy érzem, hogy "baj lesz", akkor előveszem a frezyderm intim segítség mosakodó gélemet és az megelőzi a problémát.

2013. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma reggelre sajnos beigazolódott, hogy nem csak "beképzeltem" magamnak. Vettem Canesten combit, már most jobbnak érzem a helyzetet. A cikkeket külön köszönöm és az intim mosakodógél tippet is :) Aranyosak vagytok :)
2013. márc. 12. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha segít, akkor rendben van, de ha nem akar elmúlni, akkor muszáj orvosnak látnia.
2013. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már úgy érzem fényévekkel jobb a helyzet , mint volt :D
2013. márc. 13. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon örülök!
2013. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező mondta hogy sokkal jobban van, válaszoltam hogy nagyon örülök, erre ki az aki lepontozot, és vajh miért???
2013. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!